Sportas

2019.05.31 12:12

Rickas Pitino išliejo pyktį ant tribūnose rūkančių žiūrovų

LRT.lt 2019.05.31 12:12

Atėnų „Panathinaikos“ vyriausiasis treneris Ricko Pitino nesulaikė pykčio po Graikijospirmenybių pusfinalio rungtynių su kita šalies sostinės ekipa „Peristeri“.

„Panathinaikos“ triumfavo 91:68, bet amerikietis nesidžiaugė pergale. Iš JAV į Europą dirbti atvykusį specialistą iš kantrybės išvedė graikų krepšinio gerbėjų įprotis tribūnose rungtynių metu rūkyti cigaretes.

„Tai yra tikras žmonių savanaudiškumo pavyzdys. Savanaudžiai, negerbiantys aplinkinių ir atletų, kurių pasirodymo ateina pasižiūrėti. Tiesiog šlykštu. Aš pats mėgstu traukti cigarus golfo laukuose, bet ten aplink mane nėra kitų žonių. Čia mes esame arenoje, kur 10 tūkstančių žmonių rūko, o žaidėjai dūsta.

Mes esame sporto renginyje. Būkime disciplinuoti ir palaukime pertraukos. Ir tada išėję į lauką jau galime sprogdinti savo smegenis cigaretėmis.

Nedarykime to tada, kai aplink yra sportininkai, tėvai su mažais vaikais, kurie taip pat atėjo pasižiūrėti rungtynių. Panašu, kad niekam tai nerūpi. Žmonėms nesvarbu, kuo kvėpuoja žaidėjai“, – įsiučio dėl situacijos neslėpė R. Pitino.

Amerikietis šią karjeros stotelę Atėnuose žada užbaigti po šio sezono. Sklinda gandai, kad jis gali pasukti į NBA – ten juo susidomėjimą yra išreiškusi Klivlando „Cavaliers“ ekipa.