Naujienų srautas

Sportas2019.05.30 21:19

Po solidžios pergalės Jasikevičius neslepia: tai buvo geriausios mūsų rungtynės per ilgą laiką

Rytis Kazlauskas, LRT.lt 2019.05.30 21:19

Kauno „Žalgirio“ krepšininkus po antrųjų Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo serijos rungtynių nuo devintojo iš eilės čempionų titulo skiria viena pergalė. Žalgiriečiai ketvirtadienį Vilniuje 85:67 susitvarkė su „Ryto“ pasipriešinimu ir jau šeštadienį Kaune turi galimybę iškovoti čempionų žiedus.

Po dvikovos vyriausiasis „Žalgirio“ komandos treneris Šarūnas Jasikevičius kalbėjo apie rungtynes bei džiaugėsi savo komandos auklėtinių pasirodymu.

„Labai esame patenkinti, kad taip gerai sužaidėme. Dabar svarbiausia pergalė, bet buvo malonu prieš šoninės linijos vadovauti komandai. Buvo didžiulis atsidavimas ir geras detalių išpildymas. Iki čempionų titulo trūksta vienos pergalės, ją reiks iškovoti. Turime galimybių ir pranašumas mūsų pusėje. Jeigu taip yra einant į trečiąsias rungtynes – arba tu laimi, arba prarandi kontrolę. Jeigu nebūsime atsidavę 100 procentų, turėsime problemų šeštadienį. Dabar turime būti patenkinti atsidavimu ir kovine dvasia. Tai buvo mūsų geriausios rungtynės per ilgą laiką“, – kalbėjo Š. Jasikevičius.

– Ar toks puikus E. Ulanovas pasirodymas davė puikią pradžią rungtynėse?

– E. Ulanovas iš tikrųjų uždavė toną visoms rungtynėms. Kažkiek mažiau bandome prisitaikyti ir neprisitaikyti prie varžovų. Jo žaidimas per dvi pozicijas davė didelių vaisių. Sprendimai nuostabūs. Komanda demonstravo didžiulę energiją ir tai davė didelių vaisių.

– Kas lemia, jog perlaužiate rungtynių eigą pirmajame kėlinyje?

– Sunku pasakyti. Žinome, kad turime opcijų, „Rytas“ bando išmušti su aikštės gynyba, kas yra logiška. „Rytas“ labiau norėjo laimėti antradienį, o šiandien mūsų žaidėjai su tuo susitvarkė. Žinojome, jog gali būti blogai, jeigu žaisime kaip antradienio rungtynėse, kai varžovai nusiėmė 19 kamuolių.

– Vilniečių gynėjai dar vieneriose rungtynėse nesužaidė. Ar veikia jūsų gynyba prieš juos?

– Kažkuriuo momentu D. Needhamas mus ardė ir tai padėjo vilniečiams susikurti situacijų. Manau, pirmoje dalyje mūsų gynyba buvo nuostabi. Trečiajame kėlinyje kiek praradome kontrolę, vėliau pradėjome keistis ginamaisiais su Brandonu ir buvo geriau. Neramina, kad kartais paleidžiame iniciatyvą, bet šiandien turime džiaugtis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi