Naujienų srautas

Sportas2019.05.28 21:24

Su jaunąja gerbėja spaudos konferencijoje prisėdęs Jasikevičius: stengsimės išpildyti Mėjos norus

LRT.lt 2019.05.28 21:24

„Šarai, pasilik“, – jaunoji Šarūno Jasikevičiaus gerbėja iš Panevėžio antradienio vakarą stebėjo pirmąjį LKL superfinalo serijos mūšį, kuriame Kauno „Žalgiris“ užtikrintai 79:64 įveikė Vilniaus „Rytą“. Po mačo spaudos konferencijoje su jaunąja Mėja į spaudos konferenciją atėjęs Š. Jasikevičius žadėjo išpildyti jos norą.

D. Adomaičio komentaras po rungtynių.

„Svarbiausia šiandien buvo laimėti. Svarbiausia seriją pradėti pergalingai. Puolime žaidėme geras rungtynes, gynyboje reikėjo žaisti kantriai. Momentais nesupratome gynybinių taisyklių. 19 puolime „Ryto“ atkovotų kamuolių – tokio skaičiaus neatsimenu. Dainius geriau paruošė komanda, nors, atrodo, turėjome pranašumų. Tikimės ilgos serijos ir turime suprasti, jog už dviejų dienų rungtynės bus kitokios“, – po mačo spaudos konferenciją pradėjo Š. Jasikevičius.

– Kaip vertinate gynybą prieš DJ Seeley?

– Aišku, jis išėjo su 0 taškų. Manau, kad tai buvo dėl jų idėjos remtis kitais žaidėjais. Čia yra serija. Kitose rungtynėse tikimės kitokių iššūkių bei kitokių dalykų. Prieš jį žaidžia Marius, kitose situacijose – Thomas.

Buvo dvi situacijos, kuomet leidome įmesti per daug metimų iš po krepšio. Tiek M. Echodas, tiek A. Parachouskis mums dėliojo iš po krepšio pirmoje pusėje. Pirmosios rungtynėse specifinės, reikia laimėti. Antras dalykas – kaip reaguosime į tas detales, kurias akcentuosime kitose rungtynėse.

Esu patenkintas, kaip stabdėme „Ryto“ greitąjį puolimą. Man tik nepatiko, kad paėmėme devynis puolime atkovotus kamuolius.

– Kas atsitiko, kad „Rytas“ atkovojo tiek kamuolių puolime?

– Vėlgi yra motyvaciniai dalykai. Daug pralaimėjome mikrodvikovų vienas prieš vieną. Buvo tokių situacijų, kai paprasčiausiai neatitverdome žaidėjų. Daugiau dėmesio kreipsime į detales ir kad žaidėjai turėtų energijos. 19 atkovotų kamuolių. Vėlgi „Rytas“ žaidžia su didžiule energija nuo „Neptūno“ serijos.

– Ar šioje serijoje nuovargis gali suvaidinti faktorių?

– Jų minutės, aišku, kai kuriose pozicijose yra nemažos, bet „Rytas“ turi žaidėjų. A. Butkevičius gali žaisti per dvi pozicijas, kaip ir M. Echodas, turime koncentruotis į save ir tą bandysime daryti.

– Ar išpildysite iš Mėjos norą, įrašytą plakate?

– Stengsimės išpildyti Mėjos norus, kaip ir visą laiką.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi