Sportas

2019.05.28 15:14

Nelegalių lažybų skandalas Ispanijoje: tarp sulaikytųjų – buvę „Real“ klubo žaidėjai

LRT.lt2019.05.28 15:14

Tyrimą dėl sutartų futbolo rungtynių baigties ir nelegalių lažybų pradėjusi Ispanijos policija ėmėsi griežtų priemonių ir sulaikė ne vieną praeityje žinomą dviejų aukščiausių Ispanijos futbolo divizionų žaidėją bei futbolo klubo vadovybių atstovą, praneša BBC.  

Tarp sulaikytųjų – nusikalstamos grupuotės lyderis bei buvęs Madrido „Real“ (2001-07 m.) komandos gynėjas ir 4 įvarčius karališkajam klubui pelnęs Raulis Bravo, buvęs „Real“ (2003-06 m.) atraminis saugas bei dabartinis „La Liga“ klubo „Valladolid“ žaidėjas Borja Fernandezas, buvęs kelių antrojo diviziono klubų puolėjas Carlosas Aranda, „Getafe“ klubo žaidėjas Samuelis Saizas Alonso bei La Korunjos „Deportivo“ centro gynėjas Inigo Lopezas Montana.

Į teisėsaugos rankas taip pat pateko šiais metais iš „La Liga“ čempionato iškritęs Hueskos SD klubo prezidentas Augustinas Lasaosa bei to paties klubo atstovas Juanas Carlosas Galindo Lanuza.  

„Policija atlieka tyrimą, dėl pasirodžiusių pranešimų apie sutartas rungtynes 2018 metų gegužę „La Liga“ čempionate“, – teigiama oficialiai išplatintame Ispanijos „La Liga“ čempionate vadovybės pranešime. – Taip pat esame išsiuntę užklausas generaliniam varžybų direktoriatui dėl 18-os antrojo diviziono rungtynių dėl įtartinių futbolininkų veiksmų, jų įdentifikavimo ir galimų sankcijų.“

„La Liga“ pranešime priduriama, jog policija padėjo išaiškinti organizuotą nusikalstamo pasaulio grupuotę, kuri užsiėmė sutartomis rungtynėmis ir nelegaliomis lažybomis bei iš to krovėsi pelną.

„Dėkojame policijos pareigūnams, už atliktą fantastišką darbą išsiaiškinant bei išardant, kas iš pirmo žvilgsnio yra, organizuota nusikalstamo pasaulio grupuotė, kuri siekė gauti ekonominės naudos, dėl iš anksto nustatytų rungtynių baigčių“, – cituojamas pranešimas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.