Naujienų srautas

Sportas2019.05.27 18:27

Bausmės sulaukė iš A lygos klubo pabėgęs legionierius iš Rusijos

LRT.lt 2019.05.27 18:27

2017–aisiais iš tuometinių „Trakų“ pabėgęs ir vienašališkai sutartį nutraukęs Maksimas Maksimovas sulaukė bausmės. Kaip ir jį priglaudęs Skopjės „Vardar“ klubas, skelbiama klubo pranešima spaudai.

Futbolininkui skirta finansinė bauda bei keturių mėnesių diskvalifikacija, klubui – taip pat finansinė bauda bei uždaryti du perėjimų langai.

„Manau, kad tai ne tik mūsų laimėjimas, tačiau visų mažų klubų, kuriems pajamos iš skautingo ir žaidėjų transferių yra viena iš išgyvenimo sąlygų. Noriu pabrėžti, kad mes ne vieną ir ne du kartus bandėme tartis gražiuoju, tačiau „Vardar“ į mus nereagavo“, – FIFA Ginčų sprendimų kolegijos sprendimą komentavo klubo direktorius Virmantas Lemežis.

Priminsime, kad M.Maksimovas į „Trakų“ klubą atvyko 2017–ųjų pavasarį. Po įspūdingo pasirodymo UEFA Europos lygos atrankoje jis atkreipė milžinišką dėmesį iš daugelio klubų nuo minėtos Makedonijos, Čekijos iki Rusijos.

Išvykusiam į Skopję, M.Maksimovui buvo suteikta laikina licencija, kuria jis naudojosi iki šiol. Verta pažymėti, kad Makedonijoje legionierius iš Rusijos pralaimėjo konkurencinę kovą, todėl beveik visą laiką praleido ant atsarginių suolo.

Prieš kelias savaites apie susitarimą su futbolininku pranešė Rygos RFŠ klubas, kuriame debiutavo gegužės pradžioje. Vis tik, panašu, kad ekipą treniruojančiam Valdui Dambrauskui teks ieškoti naujo puolėjo, kai tik rusui įsigalios diskvalifikacija.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi