2019.05.26 19:27

Kovinguosius čekus tik po baudinių įveikusi Rusijos rinktinė iškovojo bronzos medalius

LRT.lt2019.05.26 19:27

Sekmadienį Slovakijoje baigsiasi pasaulio ledo ritulio čempionatas. Pirmajame dienos mače pergalę po baudinių iškovojo Rusijos atstovai. Rezultatas po pratęsimo buvo lygus – 2:2, tačiau po baudinių serijos rusai triumfavo 3:1 ir pasidabino bronzos medaliais.

Prieš susitikima akivaizdžia favorite laikyta Rusijos rinktinė į priekį išsiveržė 13-ą susitikimo minutę, kai įvartį pelnė Michailas Grigorenko (13:00 min.), tačiau čekai jau netrukus į tai atsakė dviem įvarčiais.

Michalas Repikas (13:41 min.) sulaukė idealaus tolimo perdavimo iš komandos draugo, o atsidūręs vienas prieš vartininką jį nuginklavo (1:1).

Dar po kelių minučių, iki kėlinio pabaigos likus žaisti  90 sek., smūgiu iš vidutinio nuotolio čekus į priekį išvedė Dominikas Kubalikas (18:34 min.).

Rusijos atstovai ilgai neleido varžovams turėti iniciatyvos – vos prasidėjus antram kėliniui, po Artiomo Anisimovo (20:39 min.) įvarčio, išlygino rezultatą – 2:2.

Įtampa išsilaikė iki pat pagrindinio laiko pabaigos. Nė viena komanda nepajėgė išsiveržti į priekį – bronzos medalininkai turėjo spręstis per pratęsimą, kurio metu aikštėje ekipos žaidė 4 prieš 4.

Rusijos ledo ritulininkai varžovus laikė užspaudę viso papildomo kėlinio metu, tačiau per tas 10 minučių rezultatas nepakito, todėl teko nugalėtoją išsiaiškinti baudinių serijos metu.

Čekijos atstovai pramušė pirmus du baudinius, o rusai realizavo pirmąjį iš dviejų bandymų. Netrukus čekai dar kartą nepajėgė pasižymėti, o rusai padidino pranašumą iki 2 įvarčių. Čekijos atletai dar kartą nepajėgė įmušti ir buvo priversti nusileisti Rusijos atletams po įtempto mūšio.

Po šios akistatos, 20:15 val. didžiajame finale susigrums Kanados ir Suomijos komandos. Šį susitikimą taip pat tiesiogiai galėsite stebėti per LRT PLIUS ir portale LRT.lt.