Sportas

2019.05.26 11:36

„Atlantui“ pasiruošęs Pukhovas: taurės turnyre kiekvienos rungtynės tarsi finalas

LRT.lt2019.05.26 11:36

Šeštadienį į Klaipėdą atvykę Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai šį vakarą pradės savo žygį LFF taurės turnyre. Trečiojo etapo rungtynėse sostinės ekipa susitiks su vietos „Atlantu“, rašoma Vilniaus ekipos pranešime spaudai.

Nors burtuose žalgiriečiams galėjo tekti ir žemesnių lygų komandos, Benjamino Zelkevičiaus ranka lėmė, kad jau pirmajame etape teks kovoti su varžovu iš aukščiausios lygos.
 
Į uostamiestį „Žalgiris“ atvyko rungtynių išvakarėse ir surengė treniruotę centiniame miesto stadione, kur šį vakarą ir vyks rungtynės.

„Nuotaikos kovingos. Visi žinome, kad turime įveikti šį etapą. Aikštė Klaipėdoje visai nebloga, galima žaisti futbolą, tikiuosi, kad tai bus geros rungtynės ir mes įgyvendinsime savo tikslą žengti tolyn“, - prieš mačą su fkzalgiris.lt mintimis dalinosi saugas Timuras Pukhovas.

Tai bus jau trečioji „Žalgirio“ ir „Atlanto“ akistata šiame sezone. Abejas tarpusavio rungtynes A lygoje Mareko Zubo treniruojamas „Žalgiris“ laimėjo identišku rezultatu 3:0. Tiesa, prieš tai buvo žaidžiama ant dirbtinės vejos, o šį kartą rungtynės vyks ant natūralios vejos.

„Atlantas“ yra klubas turintis istoriją ir vardą, tačiau mes giname titulą ir keliame tik maksimalius tikslus. Kiekvienos rungtynės taurės turnyre yra tarsi finalas, kuriame negali suklupti. Klaipėdos komanda yra labai kovinga, tačiau jeigu primesime savąjį žaidimą, kontroliuosime kamuolį, viskas bus gerai“, - įsitikinęs T. Pukhovas.

Rungtynės šeštadienį Klaipėdos miesto centriniame stadione prasidės 17 val.