Sportas

2019.05.26 09:35

Barselonos ekipa – nauja favoritė prisivilioti Brandoną Daviesą

LRT.lt2019.05.26 09:35

Brandonu Daviesu susidomėjo jau trečias Eurolygos klubas. Nors pats krepšininkas galvoti apie ateinantį sezoną dar nenori, jam dėmesį iš pradžių intensyviai rodė Madrido „Real“ klubas, o vėliau ir Maskvos CSKA. Dabar prie jų prisijungė ir Barselonos ekipa.

Amerikietis Rusijos klube būtų vienintelis tradicinio stiliaus vidurio puolėjas, todėl akivaizdžiai domintų žemais penketais pastaraisiais sezonais besiverčiančią CSKA ekipą.

Madrido „Real“, savo ruožtu, siekia pakeisti Gustavo Ayoną. Atrodė, kad žalgirietis jau kelsis į „karališkąjį“ klubą, tačiau pranešama, jog bent kol kas susitarimas nebuvo pasiektas.

Vėlyvą šeštadienio vakarą žurnalistas  Chema de Lucas pranešė, kad Katalonijos ekipa amerikietį gali sudominti ilgesne ir pelningesne sutartimi nei kitos komandos.

Pasak jo, B. Daviesui bus siūlomas kontraktas pagal formulę „2+1“, o finansinis pasiūlymas yra didesnis 300 tūkst. eurų nei kitų klubų.

„Žalgirio“ lyderis šį sezoną Eurolygoje pelnė po 14,2 taško, atkovojo po 5,5 kamuolio ir rinko po 16,9 naudingumo balo bei buvo įtrauktas į pirmąjį simbolinį penketą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt