2019.05.25 23:04

Roberto Lewandowskio šou iškovojo leido „Bayern“ triumfuoti Vokietijos taurės finale

LRT.lt2019.05.25 23:04

Šeštadienį Vokietijos taurės finale ginklus surėmė Miuncheno „Bayern“ ir „RB Leipzig“ ekipos. Rungtynių pabaigoje aukštesnę pavarą įjungę bavarai 3:0 (1:0) nepaliko vilčių varžovams iš Leipcigo ir iškovojo antrąjį sezono trofėjų.

Pirmąjį įvartį Vokietijos čempionams 29-ąją minutę po Davido Alabos pakelto kamuolio iš 10 metrų galva pelnė Robertas Lewandowskis.

Gerbėjams ilgą laiką teko laukti antrojo įvarčio – Miuncheno ekipa pranašumą padvigubino jau 78-ąją minutę. Pasinaudojęs rikošetu ir chaosu oponentų baudos aikštelėje pasižymėjo Kingsley Comanas.

85-ąją minutę trečiąjį įvartį pelnė ir pergalę įtvirtino greitos atakos metu nuostabiai varžovus apibėgęs R. Lewandowskis.

Tai buvo rekordinis 19-asis bavarų iškovotas Vokietijos taurės trofėjus.