2019.05.25 18:27

Rusijos rinktinę palaužę Suomijos ledo ritulininkai – pasaulio čempionato finale

LRT.lt2019.05.25 18:27

Šeštadienį Slovakijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate sužaistos pirmosios pusfinalio rungtynės. Jose Rusijos rinktinę 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) nukovė ir kelialapį į sekmadienį vyksiantį finalą iškovojo Suomijos ledo ritulininkai.

Abi ekipos nuo pirmų minučių žaidė atsargiai, todėl šiame susitikime trūko įvarčių. Per pirmąjį kėlinį suomiai atliko 15 smūgių į varžovų vartus, o rusai atsakė 11 kartų. Vis dėlto, nė viena komanda nesugebėjo pasižymėti.

Per antrąją 20-ties minučių atkarpą situacija iš esmės nepasikeitė. Šįkart Rusijos ledo ritulininkai atliko daugiau smūgių – 11 prieš 8, – tačiau švieslentėje rezultatas išliko 0:0.

Pirmasis susitikimo įvartis krito tik 51-ą minutę, kai rusai gana aplaidžiai sužaidė gynyboje, o tuo pasinaudojęs Marko Anttila (50:18 min.) išvedė suomius į priekį – 1:0.

Išsiveržę į priekį Suomijos atstovai ėmė žaisti dar atsargiau ir atidavė varžovams iniciatyvą, tačiau rusai nebesugebėjo atsitiesti.

Finale suomiai susikaus su antrojo pusfinalio nugalėtojais, kuriais pretenduoja tapti Kanados ir Čekijos atstovai. 20:15 val. Startuosiančias rungtynes tiesiogiai galėsite stebėti per LRT PLIUS arba portale LRT.lt.