2019.05.25 13:09

Seja pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybose Lenkijoje iškovojo bronzą

LRT.lt2019.05.25 13:09

Poznanėje, Lenkijoje, vykstančiame pirmajame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape šeštadienį Lietuva gali sulaukė pirmojo medalio. Vyrų vienviečių baidarių 200 m rungties A finale trečias finišavo Europos ir pasaulio vicečempionas Artūras Seja (34.730 sek.), praneša ELTA.

Po sunkaus pusfinalio plaukimo lietuviui teko startuoti pirmajame takelyje, bet tai nesutrukdė jam iškovoti bronzos medalį. Kitas lietuvis Ignas Navakauskas laimėjo pusfinalį ir galėjo startuoti penktajame takelyje, bet po gero starto liko 7-as (35.026).

Plaukimą laimėjo 2016 m. Rio de Žaneiro olimpiados čempionas britas Liamas Heathas (34.314), o antras buvo 2016 m. Rio de Žaneiro olimpiados vicečempionas prancūzas Maxime'as Beaumont (34.398).

Moterų vienviečių kanojų 200 metrų B finale lietuvė Rūta Dagytė finišavo devinta (51,351 sek.), o galutinėje įskaitoje liko 18-a.