Sportas

2019.05.24 22:02

Galdiko smūgis galva: Adomaitis reikalauja griežtos bausmės, Maksvytis įžvelgia Echodo „skučumą“

Paulius Cubera, LRT.lt2019.05.24 22:02

Vilniaus „Ryto“ ir Klaipėdos „Neptūno“ antrasis serijos mačas dar pirmajame ketvirtyje vos nepratrūko muštynėmis. Nesusivaldęs klaipėdiečių kapitonas Simas Galdikas galva trenkė į Martyno Echodo galvą ir buvo išvytas iš aikštės. Nors abu treneriai pripažino S. Galdiko kaltę, tačiau pačią situaciją matė visiškai skirtingai.

„Echodas šioje serijoje yra pasidaręs kaip kaip Žygimantas Skučas. Pirmose rungtynėse jis smaugė Galdiką, boksavo. Šiose Echodas pirmas turėjo gauti nesportinę, aišku, paskui Simas nesusivaldė. Manau, lyga turėtų peržiūrėti Echodo elgesį ir jį nubausti. Žinoma, komandos kapitonas turėtų susitvardyti, blogai jis pasielgė, be abejo. Bet tai brendo visos serijos metu. Galdiko lengvi prisilietimai fiksuojami pražangomis, o prieš jį nefiksuojama niekas“, – teigė K. Maksvytis.

Tuo tarpu „Ryto“ treneris Dainius Adomaitis varžovo elgesiu buvo pasibaisėjęs ir pareikalavo jam griežtesnės bausmės.

„Galima padėkoti Simui Galdikui, kad jis sužaidė su „Ryto“ marškinėliais. Tai yra nesportinis elgesys, už tokius dalykus jis turėtų būti diskvalifikuotas kelioms rungtynėms. Praeitose rungtynėse Echodui vos nenusuko galvos tris kartus“, – jokios savo auklėtinio kaltės neįžvelgė D. Adomaitis.

Pats S. Galdikas po mačo apie šią situaciją su žurnalistais kalbėti nepanoro. Martynas Echodas irgi nebuvo labai kalbus: „Viską puikiai matėte, nelabai yra ką pasakyti apie jo elgesį.“

Paklaustas, kas galėjo išprovokuoti tokį S. Galdiko elgesį, M. Echodas atsakė nežinantis. Anot jo, buvo paprastas žaidybinis kontaktas, po kurio klaipėdietis tiesiog nesusivaldė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.