Naujienų srautas

Sportas2019.05.24 11:48

NBA žvaigždžių medžioklės karštinė – LeBronas į Los Andželą vilioja Leonardą ir Butlerį

LRT.lt 2019.05.24 11:48

Už NBA atkrintamųjų varžybų borto 2018-19 m. sezone likęs Los Andželo „Lakers“ klubas ruošiasi sumedžioti stambų laimikį artėjančio tarpsezonio metu ir aktyviai dairosi lygos žaidėjų rinkoje, praneša ESPN.

Anot ESPN apžvalgininko Briano Windhorsto, „Lakers“ lyderis ir vienas įtakingiausių NBA krepšininkų – LeBronas Jamesas palaiko ryšius su lygos žvaigždėmis ir stengiasi juos prikalbėti žaisti Angelų miesto komandoje.

„Ar matėte dabartinę „Lakers“ sudėtį? Nemanau, kad šiuo metu LeBronas Jamesas yra situacijoje, kurioje gali būti labai išrankus. Kaip suprantu jis jau pradėjo vilioti būsimus laisvuosius agentus į Los Andželo komandą – kalbėjosi su Kawhi Leonardu ir Jimmy Butleriu.

Jeigu anksčiau žaidėjų viliojimu į „Lakers“ užsiimdavo buvęs komandos vadovas Magicas Johnsonas, jam pasitraukus, pagrindiniu asmeniu yra LeBronas Jamesas. Nežinau, ar skambučiai ir pietūs su LeBronu yra pakankami veiksmai, jog Los Andželo ekipa įveiktų būsimas komandos komplektavimo kliūtis.

„Lakers“ turi dairytis mainų opcijų. Klausimas, kiek „Lakers“ vadovai yra pasiryžę išmainyti savo turimą ketvirtąjį NBA naujokų biržos šaukimą? Ar jie yra pasiruošimą pateikti pasiūlymą tokiam vyrukui kaip Bradley Bealas? Ar galbūt DeMaras DeRozanas, kuris irgi gali tapti mainų dalimi, jeigu „Spurs“ nenuspręs pratęsti su juo sutarties. Ar „Lakers“ nuspręs palaukti Anthony Davieso dar vienerius metus? Tai labai dideli ir svarbūs sprendimai, kuriuos „Lakers“ turės priimti. Nemanau, kad Los Andželo vadovybė tikrai tiki, jog gali prisivilioti K. Leonardą, Kyrie Irvingą ar Keviną Durantą, net jeigu ir turi LeBroną, kuris padeda vilioti žaidėjus“, – tvirtino B. Windhorstas.

Portalas LRT.lt primena, jog šio sezono metu „Lakers“ buvo nusitaikę į Naujojo Orleano „Pelicans“ žvaigždę Anthony Davisą. Anot pasirodžiusios informacijos, Los Andželo klubas siūlė visą eilę jaunųjų klubo branduolio žaidėjų, tačiau susitarimas nebuvo pasiektas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi