Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

D. Lavrinovičius: visiems ateina galas

Darjušas Lavrinovičius buvo svarbi Lietuvos krepšinio rinktinės figūra praėjusiame pasaulio čempionate Ispanijoje. „Brolis“ ne kartą savo pasirodymu gelbėjo Jono Kazlausko vadovaujamos komandos žaidimą, tačiau tai atsiliepė ir krepšininko sezonui.

Darjušas Lavrinovičius buvo svarbi Lietuvos krepšinio rinktinės figūra praėjusiame pasaulio čempionate Ispanijoje. „Brolis“ ne kartą savo pasirodymu gelbėjo Jono Kazlausko vadovaujamos komandos žaidimą, tačiau tai atsiliepė ir krepšininko sezonui.

D. Lavrinovičius dėl pasaulio pirmenybėse patirtos rankos traumos negalėjo padėti Emilijos Redžo „Grissin Bon“ komandai pirmoje sezono dalyje. Vėliau patyrė nugaros traumą ir iš komandos rikiuotės iškrito dar porai mėnesių. Dabar Italijos čempionato finale susižeidė koją. 

35-erių metų krepšininkas visada norėjo ir nori žaisti Lietuvos rinktinėje, tačiau šiuos planus gali užkirsti traumos ir ilgas sezonas. Juolab, kad D. Lavrinovičius kitą sezoną dar norėtų sužaisti Emilijos Redžo „Grissin Bon“ komandoje, kuriai iki Italijos čempionės vardo trūksta vos vienos pergalės.

D. Lavrinovičius dėl rinktinės ketina apsispręsti iškart pasibaigus Italijos krepšinio čempionatui.  

– Darjušai, kiek rimtas kojos sužeidimas?

– Na nieko tokio labai rimto. Patempiau raumenį. Artėjančias finalo rungtynes praleisiu. O jeigu prireiks dar vienerių rungtynių, tai žiūrėsim kaip čia bus. Bet šiaip nieko rimto. Raumenukas. Daug labai rungtynių. Grafikas tikrai sunkus.  

– Komandai liko vienas žingsnis iki Italijos čempionų titulo. Kokia atmosfera klube ir tarp aistruolių?  

– Na taip. Komanda pirmą kartą žaidžia finale. Pirmą kartą ši komanda tiek pasiekė. O jeigu dar tapsime čempionais – išvis bus smagu. Bus sezonas pasisekęs. Visi tikrai labai nori laimėti pirmą vietą. Tada ir į Eurolygą automatiškai patektume. Aišku, laimėti nori visi. Ir Sasario komanda taip pat nori. Todėl taip sunkiai čia viskas ir gaunasi. 

– Sezonas dar nesibaigė, o jau liepos 20 dieną reikės pradėti pasirengimą su Lietuvos rinktine Europos čempionatui. Poilsiui lieka kelios savaitės ir vėl į darbą. Ar realu jus išvysti žaidžiant rinktinėje?

– Žiūrėsime. Reikia pabaigti sezoną. Kalbėjau su treneriu. Pasakiau, kad pažiūrėsime, kaip viskas bus, bet kad labai daug vilčių nedėtų ant manęs. Nes sezonas tikrai labai ilgas. 

– Kada ketinate apsispręsti?

– Tai po sezono iškart ir reikės priimti sprendimą. Ko čia laukti. 

– Su „Grissin Bon“ komanda turite galiojančią sutartį ir kitam sezonui?  

– Na negarantuotai. Mes pasirašėme sutartį 1+1.

– O pats norėtumėte likti klube dar metams?

– Be abejo, be abejo. Čia ir šeima patenkinta. Geros sąlygos vaikams. Jaučiuosi čia tikrai labai vertinamas. Gaunu daug dėmesio. Nežinau netgi už ką? (šypsosi). Bet jie čia visus myli ir gerbia. Sezonas geras. Pasiekėme daug. Žmonės čia domisi krepšiniu. Tikrai supranta. Panašiai kaip Lietuvoje, čia krepšinis turbūt numeris vienas. 

– Kšištofas Lavrinovičius nebuvo įtrauktas į Lietuvos rinktinės kandidatų sąrašą. Kaip sutikote tą žinią, kad brolis nepakviestas. 

– Normaliai. Kaip čia sutiksi. Visiems ateina galas. Visi mes esame mirtingi. 

– Bet jeigu Rimantas Kaukėnas paskolintų gyvybės eliksyro, apsispręsti dėl rinktinės gal būtų lengviau...

– Tai kol kas dar ir savo užtenka (juokiasi). Bet pas jį jo tikrai yra daugiau. Rimukas nesensta. Laikosi gerai. Tokį žmogų turėti komandoje yra vienas malonumas. Jis kovotojas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi