2019.05.24 07:28

„Bucks“ krepšininkus išvykoje įveikusi „Raptors“ ekipa – per žingsnį nuo istorinio patekimo į NBA finalą

LRT.lt 2019.05.24 07:28

Trečiąją pergalę iš eilės NBA Rytų konferencijos finalo serijoje iškovojo Toronto „Raptors“ klubas Milvokyje 105:99 (22:32, 24:17, 26:26, 33:24), įveikęs „Bucks“ krepšininkus ir pirmą kartą klubo istorijoje atsidūręs tik per vienos pergalės atstumą nuo didžiojo NBA finalo.

Serijoje iki keturių pergalių Kanados ekipa pirmauja 3:2. Šeštosios ir seriją nulemti galinčios rungtynės vyks ankstyvą sekmadienio rytą nuo 3:30 val. Lietuvos laiku.

Į pergalę varžovų arenoje „Raptors“ krepšininkus vedė dar vienerias fantastiškas atkrintamųjų rungtynes sužaidęs amerikietis Kawhi Leonardas. Puolėjas surinko 35 taškus (6/17 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 8/9 baudų), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Būtent K. Leonardas sunkiu momentu tempė „roplius“ į priekį – po Brooko Lopezo dvitaškio su pražanga „Bucks“ pirmavo ketvirtojo kėlinio pirmoje pusėje – 81:79.

Netrukus K. Leonardas smeigė du tritaškius iš eilės, realizavo du baudų metimus, o dėjimą pridėjęs Pascalis Siakamas padėjo „Raptors“ atitrūkti – 89:81.

Tiesa, per kitas beveik keturias minutes svečiai surinko tik 4 taškus, o „Bucks“, likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes, kolektyvinėmis pastangomis išlygino rezultatą – 93:93.

„Raptors“ persvarą vėl padėjo susikrauti tritaškį realizavęs Fredas VanVleetas ir tris baudos metimus pataikęs K. Leonardas – 99:95. Paskutinę mačo minutę „Bucks“ klaidomis naudojęsi „Raptors“ išlaikė ir didino pranašumą, kurį svečiai įtvirtino P. Siakamo dėjimu ir Kyle`o Lowry ir Normano Powello baudų metimais – 104:99.

Milvokyje šeimininkai net kelis kartus pirmavo dviženkliu skirtumu – pirmajame kėlinyje (32:22) ir trečiojo kėlinio pirmoje pusėje (63:51).

Milvokio „Bucks“: Giannis Antetokounmpo 24, Ericas Bledsoe 20, Malcolmas Brogdonas 18 (11 atk. kam.), Brookas Lopezas 16, George`as Hillas 12.

Toronto „Raptors“: Kawhi Leonardas 35, Fredas VanVleetas 21 (7/9 tritaškių), Kyle`as Lowry 17, Pascalis Siakamas 14.