Naujienų srautas

Sportas2019.05.24 09:01

Boksininkas Edgaras Skurdelis: boksuojuosi ir sapnuose

Daugkartinis Lietuvos bokso čempionas bei tarptautinių turnyrų prizininkas Edgaras Skurdelis pradėjo pasirengimą birželio pabaigoje Baltarusijoje vyksiančioms Europos žaidynėms.

Šiais metais rekordinį septintą kartą tapęs Algirdo Šociko vardo turnyro čempionu svorio kategorijoje iki šešiasdešimties kilogramų tapęs Skurdelis Europos žaidynėse nusiteikęs kovoti dėl medalių.

„Svarbiausia reikia pasiruošti psichologiškai. Jeigu gerai pasiruoši, tai gali būti ir medalis. Būna, kad per daug persigalvoju, būna, kad pradedu jau netgi miegodamas sapnuoti, kad jau boksuojuosi. Paskui išeini kovoti ir, ką moki, ką moki, nei pusės nepadarai. Atrodo, išeini, kaip naujokas, susikaustęs. Tikrai reikia su tuo padirbėti“, – sakė boksininkas.

Su bokso pagrindais E. Skurdelį Šilutėje supažindino treneris Vincas Murauskas. Vėliau boksininkas persikėlė treniruotis į Vilnių pas Vadimą Bajevą. Nuo praeitų metų rudens jis darbuojasi su vyriausiuoju šalies rinktinės treneriu Vidu Bružu.

Septyniolika metų bokso salėse prakaitą liejančio E. Skurdelio tikslas – olimpinės žaidynės.

„Du kartus vos nepapuoliau, bet vis vien dar sportuoju, nepalūžau. Bet pasiruošimo dar nebuvo tokio didelio, kaip dabar vyksta pasiruošimas labai stiprus.

Bet vis vien kažkaip sugrįžau į tą boksą... Sugrįžau ir lieku aš jame... Lieku, nežinau, atrodo, daugiau nieko nemoku, tik boksuotis. Ką galėčiau daryti? Tik boksuotis temoku, tai ir siekiu savo tikslo“, – teigė E. Skurdelis.

Europos žaidynėse geriausi aštuoni kiekvienos svorio kategorijos boksininkai iškovos kelialapius į rugsėjį Rusijoje vyksiantį pasaulio čempionatą. Kovas dėl vietos Tokijo olimpinių žaidynėse bokso atstovai pradės kitais metais.

 

 

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi