Sportas

2019.05.21 21:21

„Lietkabelio“ treniruotėse krepšinį priverstas žaisti Čanakas: „Žalgiris“ neprašovė su Landale`u

Rytis Kazlauskas, LRT.lt2019.05.21 21:21

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkams nepavyko pasipriešinti Kauno „Žalgirio“ ekipai pirmose pusfinalio serijos rungtynėse. Panevėžiečiai Kaune 58:78 pralaimėjo žalgiriečiams ir bandys su ypatingai nedideli žaidėjų rotacija kibti į atlapus kauniečiams antrose serijose rungtynėse ketvirtadienį Panevėžyje.

Po susitikimo Panevėžio „Lietkabelio“ komandos vairininkas Nenadas Čanakas išskyrė, jog panevėžiečiams kišo koją sutrumpėjusi žaidėjų rotacija – dvikovoje su „Žalgiriu“ svečiams negalėjo padėti Ikenna Iroegbu, Marko Čakarevičius ir Simas Jasaitis bei po susitikimo kalbėjo apie serbui pažįstamą naująjį „Žalgirio“ pirkinį iš Australijos – Jocką Landale`ą.

„Neturiu, daug ką pasakyti. Atidarėme rungtynes su pramestais metimais iš po krepšio, bet tai nepaveikė komandos ir pirmoje rungtynių dalyje atsilaikėme prieš „Žalgirio“ fiziškumą. Antroje dalyje žalgiriečiai žaidė kietesnį krepšinį, ypatingai kalbant apie „pirmos“ ir „antros“ pozicijos žaidėjus. Esame be rotacijos. Pabaigoje pradėjome klysti, kas yra normalu su 7-8 žaidėjas, o „Žalgiris“ yra Eurolygos komanda ir mus pradėjo bausti už klaidas ir neakovotus kamuolius“, – tvirtino serbas.

– Ar antrajame pusfinalio serijos mače galės rungtyniauti Ikenna Iroegbu ir Marko Čakarevičius?

Nežinau, kaip jie jaučiasi. 80 procentų, kad šie žaidėjai nerungtyniaus.

– Treneri, kaip atrodo „Lietkabelio“ treniruotės esant tokiai mažai žaidėjų rotacijai?

– Daugiau nei pastarąjį mėnesį treniruotėse dalyvauja, žaidžiant penkis prieš penkis, su krepšininkais treniruojasi ne tik mano asistentas, bet ir aš. Stengiamės viską parodyti, kas yra įmanoma tokioje situacijoje, tačiau su tokia nedidele rotacija tą padaryti yra labai sunku.

– Kas geriau atrodo aikštelėje – jūs ar jūsų asistentas? 

– Žinoma, kad aš. 

– Kokią jūsų nuomonė apie Jocką Landale`ą? Šio sezono pradžioje dar dirbote „Partizan“ klube, kai jis atvyko į komandą.

– Nusprendžiau, kad jis žaistų „Partizane“. Labai geras žaidėjas, tai – puiki persona. Jo tikroji pozicija yra „ketvirta“, bet jis gali padėti ir „penktoje“ pozcijoje. Eurolygoje jis būtų „ketvirtos“ pozicijos žaidėjas. Jockas gali pataikyti iš toli ir žaisti varžovų baudos aikštelėje. „Žalgiris“ neprašovė su juo pasirašydamas sutartį.

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.