Naujienų srautas

Sportas2019.05.21 21:08

Apie „Žalgirio“ naujoką nekalbėjęs Jasikevičius: noriu, kad žaidėjai koncentruotųsi į atkrintamąsias

LRT.lt 2019.05.21 21:08

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai antradienio vakarą pergale pradėjo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalio seriją ir pirmose rungtynėse savų žiūrovų akivaizdoje įveikė Panevėžio „Lietkabelį“ – 78:58.

Po dvikovos vyriausiasis šeimininkų treneris Šarūnas Jasikevičius, dalindamasis mintimis apie rungtynes, kalbėjo apie susitikimo eigą bei atsisakė pateikti komentarą apie prie „Žalgirio“ ekipos prisijungusį naujoką iš Australijos Jocką Landale`ą.

„Buvo svarbu, aišku, pradėti seriją pergale namuose. Serija labai trumpa. Liko maksimaliai tik dvejos rungtynės. Gal kažkiek slėgė įtampa rungtynių pradžioje ir žaidėjai priėmė abejotinų sprendimų. Gynyba buvo nebloga visų rungtynių metu. Pirmoje pusėje perskubėjome ir priėmėme blogų sprendimų. „Lietkabelis“ laikėsi rungtynėse. Po pertraukos susitvarkėme su sprendimais. Buvo lengviau ir per kėlinį atitrūkome dviženkliu taškų skirtumu. Tai yra geras rezultatas“, – po mačo kalbėjo Š. Jasikevičius.  

– Ketvirtajame rungtynių kėlinyje paėmėte minutės pertraukėlę ir nevadovavote savo komandai. Kokią žinutę pasiuntėte savo auklėtiniams?

– Buvo galima geriau su koncentracija. Paėmiau minutės pertraukėlę, nes padarėme tą pačią klaidą triskart iš eilės. Tokia situacija nėra smagi.

– Koks jūsų komentaras apie „Žalgirio“ komandos pasirašytą sutartį su australu Jocku Landale`u?

– Nekomentuosiu šios situacijos. Nekomentuosime gandų apie dabartinius žaidėjus ir apie tuos krepšininkus, kuriais domimės. Noriu, kad žaidėjai koncentruotųsi į LKL atkrintamąsias varžybas.

– Kaip vertinate situaciją Europos krepšinyje, kuomet vyksta sandoriai dar sezonui nepasibaigus?

– Tokia realybė. Visi sprendžia savo problemas. Kai kuriose situacijose yra smagu, kad tu užsitikrini ateitį arba tu galvoji, kad tą padarai. Ypač „Žalgirio“ situacijoje žinai, kad kai kurių žaidėjų galvos yra kitur ir tokia situacija nėra ideali.

– Kokia Mariaus Grigonio situacija? Matėme, jog jis patyrė traumą ir vėliau grįžo į rungtynes?

– Jeigu jau Marius grįžo ir tiek minučių žaidė, tai rodo, jog tai pats geriausias dalykas ir trauma buvo išbėgiota. Po čiurnos traumos, jeigu yra galimybė, svarbu prasibėgti ir neužsisedėti. Rytoj žiūrėsime, kokia bus situacija.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi