Naujienų srautas

Sportas2019.05.21 20:48

Javtokas užsiminė apie Šaro ateitį Kaune: atrodo, jis dar lieka

LRT.lt 2019.05.21 20:48

Kauno „Žalgirio“ sporto direktorius Robertas Javtokas LKL TV reportaže prasitarė apie Šarūno Jasikevičiaus ateitį Lietuvos čempionų klube. Vienas „Žalgirio“ vadovų prasitarė, vyriausiasis ekipos strategas turėtų ir kitą sezoną pasilikti Lietuvoje.

„Gal netgi pernai buvo toks didesnis galvos skausmas. Nuo jo apsisprendimo labai daug kas priklauso. Jei jam atsirastų galimybė išeiti į NBA, mes tik galėtume džiaugtis. Taip, atsirastų papildomų reikalų, bet mes žinome, kad neturėsime jo visą gyvenimą ir  kad čia nebus tik Šaro era.

Tam jau ruošiamės ir bus sunku, bet, kaip sakau, šią dieną atrodo, kad viskas gerai ir kad Šaras dar lieka“, – optimistiškai apie trenerio likimą kalbėjo R. Javtokas.

Paklaustas apie potencialų Luko Lekavičiaus bei Mindaugo Kuzminsko grįžimą į „Žalgirį“, ekipos sporto direktorius nesiryžo prognozuoti galimybių šiuos krepšininkus kitą sezoną išvysti vilkinčius žaliais marškinėliais.

„Lukas kol kas žaidžia „Panathinaikos“ ir negalime daug ko komentuoti. Tai mūsų sistemos žaidėjas ir jį matyti savo komandoje būtų be galo džiugu.

Žinoma, norėtume matyti komandoje ir Kuzminską. Su tokiu universalumu pas Šarą jis galėtų žaisti net penktoje pozicijoje. Tai atvertų mums galimybes su jo puolimo arsenalu. Vis dėlto, rinkos kainos diktuoja savo sąlygas ir mes kartais negalime pasiimti tokio žaidėjo. Bandome.

R. Javtokas įvertino ir žalgiriečių sezoną Eurolygoje – buvęs krepšininkas teigė, jog, nepaisant sunkumų, rezultatais galima pasidžiaugti.

„Šis sezonas buvo sunkus visomis prasmėmis. Sezono pradžioje, atrodė, kovojome, bet pralaimėjimai vienu tašku, po pratęsimo, traumos. Tačiau sezono pabaigoje komanda buvo tokia, kad tikėjome, jog galėjome nueiti toli.

 Manau, kad sezonas tikrai pavyko. Buvo gerų ir blogesnių akimirkų. Svarbiausia buvo kovoti ir, manau, žiūrovams patiko. Tą ir padarėme“, – teigė R. Javtokas.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi