Sportas

2019.05.21 12:26

A lygos turo rinktinėje – itin daug laimėjusių komandų žaidėjų

LRT.lt 2019.05.21 12:26

Lietuvos futbolo A lygos 11-ojo turo rinktinėje dominuoja abiejų Vilniaus ekipų ir Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai, praneša alyga.lt.

Ivanas Kardumas (Marijampolės „Sūduva“): Kai čempionai pelnė antrą įvartį, Kauno „Stumbro“ atakos pasipylė netikėtu dažnumu. Puikus kroato žaidimas ginant savo sergėjamų vartų stačiakampį neleido atgimti intrigai – I. Kardumas kelis sykius gelbėjo savo komandą nuo oponentų smūgių. „Sūduvos“ vartininkas surinko net 315 „InStat“ naudingumo balų ir tai yra fantastiškas rezultatas šios pozicijos žaidėjui.


Donovanas Slijngardas (Vilniaus „Žalgiris“): Sostinės klubo gynėjas pergalingose rungtynėse su Klaipėdos „Atlantu“ atidarė savo įvarčių sąskaitą A lygoje. D. Slijngardas surengė gražų reidą ir dešine koja pasiuntė kamuolį į vartų kampą. Nors mačo pradžioje grumtis su varžovu Klaudijumi Upstu nebuvo taip paprasta, tačiau žalgirietis pasirūpino tuo, jog svečiai rimčiau „Žalgirio“ vartams nepagrasintų.


Mevlanas Adili (Vilniaus „Žalgiris“): Futbolininkas iš Šiaurės Makedonijos sugrįžo į startinę sudėtį ir savo proga pasinaudojo beveik idealiai – pritrūko tik pelnyto įvarčio. M. Adili mačo pradžioje bei pabaigoje atliko puikius tolimus smūgius, tačiau varžovų vartininkas gelbėjo savo komandą. Gynėjas surinko 297 „InStat“ naudingumo balus ir tai yra geriausias rezultatas „Žalgirio“ komandoje.


Tomas Mikuckis („Kauno Žalgiris“): Dar vienas solidus patyrusio žaidėjo pasirodymas šio sezono A lygos rungtynėse. T. Mikuckis dar sykį pademonstravo savo, kaip atakuojančio žaidėjo, sugebėjimus bei pelnė smūgiu per save gražų išlyginamąjį įvartį į „Panevėžio“ vartus. Visuose 11-oje mačų be keitimų žaidęs futbolininkas sužaidė itin naudingai bei surinko net 317 „InStat“ naudingumo balų.


Valdemaras Borovskis (Vilniaus „Riteriai“): Patyręs „Riterių“ kapitonas užklupo oponentus nepasiruošusius ir efektingai perkėlė kamuolį per vartininką – šis vartų tinkle suspurdėjo 33-iąją dvikovos sekundę. Akivaizdu, kad V. Borovskis šiuo metu yra geros formos, kadangi į turo rinktinę jis yra išrenkamas jau antrą kartą iš eilės.


Valentinas Jeriomenka (Vilniaus „Riteriai“): Šis solidžiu perdavimų tikslumu išsiskiriantis vidurio saugo ir vidurio gynėjo pozicijose galintis žaisti futbolininkas dar kartą parodė savo geriausias savybes. V. Jeriomenka atliko puikų tolimą perdavimą pirmojo įvarčio metu ir laiku surado komandos draugą situacijoje, kai „Riteriai“ antrą kartą išsiveržė į priekį.

Donatas Kazlauskas (Vilniaus „Riteriai“): Prie pagerėjusio „Riterių“ žaidimo labai svariai prisidėjo ir vis ryškiau rungtyniaujantis D. Kazlauskas. Vilniaus klubo atstovas per pastaruosius tris mačus pelnė 2 įvarčius ir atliko rezultatyvų perdavimą. Dvikovoje su „Palanga“ D. Kazlauskas galingu smūgiu padėjo „Riteriams“ pratęsti pergalių seriją iki trijų.


Andro Švrljuga (Marijampolės „Sūduva“): Po patirtos traumos vis geresnį žaidimą pradėjo demonstruoti vienas iš „Sūduvos“ klubo simbolių. A. Švrljuga eilinį kartą kokybiškai atliko savo užduotis dešiniajame krašte, tiek sėkmingai besigindamas, tiek jungdamasis į atakas. Būtent vieno iš išpuolių metu kroatas atliko gražų rezultatyvų perdavimą.


Ertonas Fejzullahu (Vilniaus „Žalgiris“): Neišnaudojęs kelių labai dėkingų progų, pagaliau savo pirmuoju įvarčiu džiaugėsi ir šis Švedijos bei Kosovo pilietybės turintis puolėjas. Futbolininko kvalifikacija neverčia abejoti jo sugebėjimais, tad šis tikslus smūgis turėtų jam suteikti dar daugiau pasitikėjimo prieš artėjančią lyderių akistatą.


Tosaintas Rickettsas (Marijampolės „Sūduva“): Po kelių blankesnių pasirodymų kanadietis vėl prapliupo įvarčiais. T. Rickettsas nerungtyniauja itin efektingai, tačiau antrame mače iš eilės pasinaudojo sukurta proga bei tiksliu smūgiu prisidėjo prie čempionų pergalės. Šiuo metu legionieriaus iš Kanados sąskaitoje – 7 įvarčiai.


Tomislavas Kišas (Vilniaus „Žalgiris“): Kroatas turo rinktinėje savo vietą išsikovojo net šeštą kartą ir dvikovoje su „Atlantu“ džiaugėsi 10-uoju sezono įvarčiu. Išugdytas puolėjo instinktas leido T. Kišui pirmam suskubti prie kamuolio ir nesunkiai nukreipti jį į vartus.