Sportas

2019.05.20 23:59

Varžovų negailestingai talžyti italai lemiamose rungtynėse išsaugojo vietą elitiniame divizione

LRT.lt2019.05.20 23:59

Vietą pasaulio čempionato elitiniame divizione išsaugojo Italijos ledo ritulininkai paskutinėse B grupės rungtynėse po atkaklios kovos ir baudinių serijos 4:3 (1:2, 2:0, 0:1, 0:0, 1:0) palaužę austrus.

Italijos rinktinė ir kitais metais varžysis elitiniame divizione, o Austrijos ledo ritulininkai bus priversti kovoti IA diviziono turnyre.

Įdomu tai, jog italai kovas čempionate užbaigė kaip pati nerezultatyviausia turnyro komanda, per 7 rungtynes pasižymėjusi tik 5 įvarčiais. Iki dvikovos su austrais Italijos rinktinė buvo pelniusi tik vieną įvartį dvikovoje su Norvegija. Į savus vartus italai praleido net 48 įvarčius, vidutiniškai beveik po 7 per rungtynes.

Susitikime pirmieji į priekį po Anthony Bardaro įvarčio (9:59 min) išsiveržė Italijos ledo ritulininkai. Tiesa, austrai pirmajame kėlinyje atsakė Manuelo Ganahlo (11:25 min) ir Michaelo Rafflo (16:08 min) smūgiais bei pirmavo 2:1.

Abi rinktinės antrojo kėlinio metu nepasinaudojo kiekybiniais pranašumais po to, kai abejų komandų žaidėjams buvo skirtos baudos minutės. Kėliniui artėjant į pabaigą, Simonas Kostneris (34:35 min) išlygino rezultatą – 2:2, o Marco Rosa (38:57 min) vėl suteikė pranašumą italams – 3:2.

Austrai privalėjo gelbėti situaciją ir bandyti išlyginti rezultatą. Tą pavyko padaryti jau trečiojo kėlinio pradžioje, pasižymėjus Michaelui Rafflui (41:45 min).

Per likusį pagrindinį susitikimo laiką abi komandos įvarčių nepelnė. Pratęsimo metu vėl pratęsus įvarčių sausrą, santykių aiškinimąsis persikėlė į baudinių seriją. Jos metu tikslesni buvo italai, kurie ir iškovojo pergalę bei išsaugojo vietą elitiniame divizione.

 

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius