2019.05.20 23:45

Kanados ledo ritulininkai be vargo susitvarkė su danais

LRT.lt2019.05.20 23:45

Pirmadienį Slovakijoje sužaistose pasaulio ledo ritulio čempionato elitinio diviziono A grupės rungtynėse užtikrintą pergalę iškovojo Kanados rinktinė 5:0 (3:0, 1:0, 1:0), sutriuškinusi danus.

A grupėje kanadiečiai po šešerių rungtynių yra iškovoję 5 pergales, patyrę nesėkmę bei su 15 taškų žengia antroje vietoje, nusileisdami Suomijai (16 tšk.). Danijos rinktinė su 5 taškais yra 6-ta ir jau kiek anksčiau atsisveikino su viltimis žaisti turnyro ketvirtfinalyje.

Kanadiečiai triuškinti varžovus ėmė jau pirmajame kėlinyje, kuomet tiksliais smūgiais pasižymėjo Pierre`as-Lucas Dubois (1:00 min), Jaredas McCannas (6:06 min) ir Jonathanas Marchessaultas (8:23 min).

Antrajame kėlinyje vienas po kito trys kanadiečiai užsidirbo po dvi baudos minutes, tačiau Danijos rinktinė kiekybinio pranašumo neišnaudavo, priešingai, patys likę mažumoje, danai praleido ir ketvirtąjį įvartį – pasižymėjo Samas Reinhartas (33:53 min).

Galutinį tašką rungtynėse padėjo savo antrąjį įvartį susitikime įmušęs Samas Reinhartas (44:34 min).