2019.05.20 00:20

Pasaulio ledo ritulio čempionate – eilinės Rusijos ir Suomijos pergalės

LRT.lt2019.05.20 00:20

Pasaulio ledo ritulio elitinio diviziono čempionate pergales iškovojo dvi iš favoričių – Rusijos ir Suomijos rinktinės. Vakarinėse sekmadienio rungtynėse jos abi savo varžovus įveikė identiškais skirtumais.

A grupės rungtynėse suomiai 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) nugalėjo Prancūzijos rinktinę.

Kiekviename kėlinyje Suomijos ledo ritulininkai mušė po vieną įvartį – tiksliais metimais pasižymėjo Joelis Kiviranta, Niko Mikkola ir Jere Sallinenas.

Po šio laimėjimo suomiai vėl aplenkė JAV komandą ir grįžo į pirmą grupės vietą, tuo tarpu prancūzai lieka be laimėjimų ir rikiuojasi septinti.

B grupės varžybose Rusijos nacionalinė komanda taip pat 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) susitvarkė su šveicarais, kuriems tai buvo antroji nesėkmė paeiliui po keturių iš eilės pasiektų pergalių.

Kaip ir suomiai, rusai pergalę pasiekė pasižymėdami po kartą kiekviename kėlinyje. Iš pradžių jų sąskaitą atidarė Artsiomas Anisimovas, antrajame kėlinyje kiekybinę persvarą įvarčiu pavertė Nikita Kucherovas, o trečiajame kėlinyje tas pats N. Kucherovas antruoju savo įvarčiu atsakė į visus klausimus.

Šešias pergales iš tiek pat galimų iškovoję rusai grupėje saugiai išlaiko pirmąją poziciją, o šveicarai lieka ketvirti.