Sportas

2019.05.19 11:36

Eros pabaiga: „Manchester City“ palieka ir į Belgiją grįžta ilgametis kapitonas

LRT.lt2019.05.19 11:36

Šeštadienį įspūdingą sezoną užbaigęs ir visus įmanomus titulus Anglijoje laimėjęs „Manchester City“ atsisveikina su viena klubo ikonų – apie tai, jog palieka komandą, pranešė ilgametis ekipos kapitonas Vincentas Kompany.

Belgas į Angliją atvyko 2008–aisiais ir per 11 metų komandoje keturis kartus tapo Anglijos čempionu, du kartus laimėjo FA taurę ir keturis kartus aukštyn kėlė šalies lygos taurę.

Per savo laiką komandoje 33–ejų vidurio gynėjas sužaidė 360 rungtynių ir pelnė 20 įvarčių, o paskutinis iš jų buvo pelnytas įspūdingu smūgiu priešpaskutiniame „Premier“ lygos ture į „Leicester City“ vartus, priartinusiu komandą prie Anglijos čempionų titulo.

V. Kompany sprendimą trauktis priėmė po istorinio komandai sezono – „Manchester City“ tapo pirmąja vyrų komanda, vieno sezono metu laimėjusia visus įmanomus titulus šalyje. Paskutinis trofėjus buvo iškovotas šeštadienį, kai FA taurės finale net 6:0 buvo sutriuškinti „Watford“ futbolininkai.

„Kad ir kaip būtų sunku priimti tokį sprendimą, atėjo laikas išvykti, – kalbėjo gynėjas. – Esu neįtikėtinai dėkingas visiems, kurie mane palaikė šioje ypatingoje kelionėje, ypatingame klube. Pirmą dieną čia atsimenu taip pat šviesiai, kaip ir paskutinę. Visada atsiminsiu tą nuoširdumą, kurį man rodė komandos sirgaliai“.

Vėliau žaidėjas pranešė, kad grįžta į RSC „Anderlecht“ klubą Belgijoje, kur ir pradėjo savo karjerą. Čia jis užims žaidžiančiojo trenerio pareigas.

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.