Naujienų srautas

Sportas2019.05.18 23:29

Švedijos ledo ritulininkai dramatiškai nukovė šveicarus, slovakai sudorojo Didžiąją Britaniją

LRT.lt 2019.05.18 23:29

Slovakijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate svarbią pergalę iškovojo Švedijos rinktinė, po sunkios kovos 4:3 (1:1, 2:1, 1:1) palaužusi Šveicarijos ledo ritulininkus ir žengusi didelį žingsnį atkrintamųjų link.

Pirmajame kėlinyje į priekį buvo išsiveržę šveicarai, kai jų gretose pasižymėjo Svenas Andrighetto (04:09), tačiau kėlinio pabaigoje pusiausvyrą grąžino Alexanderis Wennbergas (18:44).

Antrajame kėlinyje švedai perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį – pasižymėjo Williamas Nylanderis (05:20). Netrukus šveicarai vėl išlygino rezultatą – tiksliai metė Joelis Genazzi (07:58). Lygus rezultatas vėl ilgai nesilaikė – jau po trisdešimties sekundžių Švedijos rinktinei pranašumą grąžino Erikas Gustafssonas (08:28).

Paskutiniame kėlinyje šveicarai vėl buvo išlyginę rezultatą (Gaetanas Haasas, (10:27)), tačiau jau po minutės paskutinį ir lemiamą smūgį jiems sudavė Oliveris Ekmanas-Larssonas (11:47), pelnęs įvartį, po kurio švedai pergalingos persvaros nebepaleido.

Po šio laimėjimo švedai su 12 taškų pakilo į trečią B grupės vietą ir aplenkė tuos pačius šveicarus, kuriems tai buvo pirmasis pralaimėjimas – šie taip savo sąskaitoje turi 12 taškų.

A grupės varžybose nesunkią pergalę iškovojo turnyro šeimininkai slovakai, 7:1 (3:1, 3:0, 1:0) susitvarkę su Didžiosios Britanijos rinktine.

Čia didesnės intrigos nebuvo jau nuo pat mačo pradžios – slovakai nuo pat mačo starto primetė savo sąlygas, siuntė vieną metimą po kito ir įsirašė nesunkų laimėjimą.

Verta paminėti, jog visus septynis laimėtojų įvarčius pelnė skirtingi žaidėjai.

Su 9 taškais Slovakija kol kas rikiuojasi penktoje grupės vietoje, o be taškų liekantys britai yra paskutiniai, aštunti.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi