Naujienų srautas

Sportas2019.05.18 19:33

Pasaulio ledo ritulio čempionate – triuškinančios Kanados ir Norvegijos pergalės

LRT.lt 2019.05.18 19:33

Slovakijoje ir toliau tęsiasi pasaulio ledo ritulio elitinio diviziono čempionatas, o šeštadienio popietės rungtynėse nesunkias pergales iškovojo Kanados ir Norvegijos rinktinės, varžovus sutalžiusios dideliais skirtumais.

A grupėje ketvirtąjį laimėjimą iškovojo Kanados rinktinė, netikėtai lengvai net 8:1 (2:0, 2:1, 4:0) sudorojusi tik pirmąją nesėkmę po keturių pergalių patyrusią Vokietijos komandą.

Į priekį kanadiečiai išsiveržė jau trečiąją pirmo kėlinio minutę, kai kiekybinės persvaros metu ritulį į tinklą pasiuntė Thomasas Chabotas. Antroje kėlinio pusėje persvarą padvigubino Markas Stone`as.

Antrajame kėlinyje dar du įvarčius pelnė tas pats M. Stone`as, o į tai vokiečiai atsakė tik vienu Yasino Ehlizo įvarčiu.

Paskutinis kėlinys tebuvo formalumas – kanadiečiai pasiuntė dar keturis tikslius metimus ir rimtesnių šansų varžovams pakovoti dėl pergalės nesuteikė.

Po šios pergalės Kanada su 12 taškų pakilo į antrąją grupės vietą, aplenkusi tiek pat taškų turinčią Vokietijos komandą ir nustumdama ją laipteliu žemiau.

B grupės varžybose antrąjį laimėjimą į savo sąskaitą įsirašė Norvegijos ledo ritulininkai, 7:1 (1:0, 0:0, 6:1) sutriuškinusi be taškų liekančius Italijos atstovus.

Pradžia norvegams nebuvo lengva – jie per pirmus du kėlinius jie pelnė vos vieną įvartį, kai pirmajame kėlinyje pasižymėjo Alexanderis Reichenbergas.

Visus reikalus Norvegijos komanda sutvarkė tik trečiame kėlinyje, kai siuntė vieną tikslų metimą po kito, iš viso kėlinio metu pasižymėjo šešis kartus, o italai atsakė tik Angelo Miceli įvarčiu. Verta paminėti, jog italams tai buvo pirmasis tikslus metimas čempionate.

Su 6 taškais Norvegijos rinktinė grupėje lieka šeštoje pozicijoje, be taškų esantys italai rikiuojasi paskutinėje pozicijoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą