2019.05.18 18:31

Legendų įvarčiais pažymėtame mače „Bayern“ užsitikrino šalies čempionų titulą

LRT.lt2019.05.18 18:31

Šeštadienį finišavo Vokietijos „Bundesliga“ futbolo čempionatas, o paskutiniame jo ture formalumus sutvarkė ir nugalėtojų vardus užsitikrino Miuncheno „Bayern“ futbolininkai, namuose 5:1 (1:0) sudoroję Frankfurto „Eintracht“ ekipą.

Tai buvo jau septintasis Miuncheno ekipos triumfas šalies čempionate paeiliui.

„Bayern“ iniciatyvos ėmėsi jau pačioje mačo pradžioje – ketvirtąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Kingsley Comanas. Kėlinio viduryje antrą įvartį pelnė Serge`as Gnabry, tačiau teisėjas pasinaudojo VAR sistema, užfiksavo nuošalę ir tikslaus smūgio neįskaitė.

Antrojo kėlinio starte išlyginamuoju įvarčiu intrigą trumpam buvo grąžinęs Sebastienas Halleris, tačiau netrukus dviem tiksliais smūgiais per penkias minutes atsakė Davidas Alaba ir Renato Sanchesas, taip iš esmės atsakydami į visus klausimus.

Vyšnaites ant torto uždėjo po keitimo aikštėje pasirodę ir po įvartį pelnę Franckas Ribery ir Arjenas Robbenas. Abiems žaidėjams įvarčiai buvo labai emocingi, mat jie jau prieš kurį laiką paskelbė, jog po šio sezono atsisveikins su Miuncheno komanda.

Varžovų malonės nesulaukė teorinių šansų triumfuoti lygoje dar turėjusi Dortmundo „Borussia“. Jie išvykoje 2:0 nugalėjo Monchengladbacho „Borussia“, tačiau dovanos iš Frankfurto komandos nesulaukė ir čempionate liko antri.

Laimėtojams po įvartį pelnė Jadonas Sancho ir Marco Reusas.