Naujienų srautas

Sportas2019.05.18 16:36

Lamaras Odomas papasakojo komišką istoriją, kaip olimpiados metu apgavo dopingo kontrolierius

LRT.lt 2019.05.18 16:36

Dukart NBA čempionas Lamaras Odomas prisipažino apie tai, kad 2004-ųjų metų olimpinių žaidynių metu apgavo antidopingo agentūrą.

Puolėjas tada gynė Jungtinių Amerikos Valstijų garbę ir kasdien rūkė marihuaną, o tai yra draudžiamas preparatas, už kurį jam grėstų diskvalifikacija. Dėl šios priežasties krepšininkas nusprendė apgaudinėti dopingo kontrolierius.

„Pradėjau „Google“ paieškoje ieškoti „dirbtinis penio galas“ ir radau įvairių būdų, kaip apgauti dopingo kontrolierius. Užsisakiau didelį juodą penį, kurį man pristatė jau kitą dieną.

Kai dopingo kontrolierius atvyko pas mane į namus, aš jau buvau pasiruošęs. Mano treneris, kuris nevartojo narkotikų, įpylė savo šlapimo į tą dirbtinį penį. Kontrolierius stovėjo vos už kelių metrų nuo manęs, bet nieko neįtarė. Aš sėkmingai perėjau patikrinimą ir žaidžiau olimpiadoje“, – komišką istoriją papasakojo L. Odomas.

Dar krepšininkas šią savaitę pripažino, jog yra priklausomas nuo lytinių santykių. Pats L. Odomas teigė, jog yra pasimylėjęs su daugiau nei 2000 moterų.

Puolėjas NBA nebežaidė nuo 2013 metų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi