Sportas

2019.05.18 07:43

Sabonio komandos draugui – diskvalifikacija už neleistinų preparatų vartojimą

LRT.lt 2019.05.18 07:43

Problemų kilo Indianos „Pacers“ puolėjui Tyreke‘ui Evansui, pažeidusiam NBA narkotikų ir kitų neleistinų preparatų protokolą, vėlyvą penktadienio vakarą paskelbė ESPN.

Krepšininkas buvo suspenduotas dėl draudžiamų preparatų vartojimo. Neskelbiama, kokia medžiaga rasta T. Evanso organizme, tačiau spėjama, kad tai gali būti dopingas arba vienas iš šių narkotikų – kokainas, LSD, heroinas ar amfetaminai.

NBA puolėjas žaisti negalės bent dvejus metus, o po to galės kreiptis, kad jo atvejis būtų persvarstytas. Tai – antrasis toks atvejis per pastaruosius kelerius metus. 2016 metais O.J. Mayo pažeidė tą patį protokolą ir lygiai taip pat buvo suspenduotas. Dabar gynėjas rungtyniauja Taivane.

T. Evanso karjeros pradžia daug žadėjo – 2009-aisiais vilkėdamas Sakramento „Kings“ marškinėlius jis pripažintas lygos metų naujoku. Vis dėlto po to jo karjera beveik neprogresavo, o praėjusį sezoną už 12 milijonų JAV dolerių atlyginimą jis prisijungė prie Domanto Sabonio Indianoje.

 „Pacers“ ekipos gretose puolėjas per 20 minučių rinko po 10,2 taško, 2,9 atkovoto kamuolio ir 2,4 rezultatyvaus perdavimo.