2019.05.17 14:13

„Maccabi“ pralaimėję jaunieji žalgiriečiai prarado viltis kovoti dėl trofėjaus

LRT.lt 2019.05.17 14:13

Kauno „Žalgirio“ jaunieji krepšininkai patyrė antrąją nesėkmę iš eilės Vitorijoje vykstančiame Eurolygos jaunimo turnyre. Žalgiriečiai po dramatiškos kovos 70:71 (17:13, 20:12, 15:24, 18:22) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ klubui ir atsisveikino su viltimis žaisti turnyro finale.

Žalgiriečiai vakar dienos rungtynėse dviejų taškų skirtumu pralaimėjo Miuncheno „Bayern“ ekipai 83:85.

Belgrado „Mega Bemax“ krepšininkams penktadienį įveikus „Bayern“, žalgiriečiai turėjo galimybių tęsti kovą dėl čempionų titulo, tačiau pralaimėjimas Izraelio ekipai šias viltis galutinai nubraukė.

Manto Šerniaus treniruojama ekipa pirmavo beveik visų rungtynių metu, o po dviejų kėlinių turėjo dviženklį pranašumą – 37:25. „Maccabi“ laimėjo trečiąjį kėlinį 9 taškų skirtumu ir prieš lemiamą ketvirtį iš „Žalgirio“ pranašumo buvo likę 3 taškai – 52:49.

Žalgiriečiai puikiai pradėjo ketvirtąjį kėlinį – po spurto 10:2 skirtumas tarp komandų vėl išaugo iki dviženklio – 62:51.

Netrukus Tel Avivo krepšininkai ėmė mažinti atsilikimą ir po sėkmingo atkarpos ir Nadavo Ynacowitzo ir Deni Advijos taškų iš kauniečių pranašumo buvo tik taškas – 70:69.

Žalgiriečiai per likusias dvi minutes strigo puolime, o D. Avdija baudų metimais išvedė „Maccabi“ į priekį likus žaisti 18 sekundžių – 71:70.

Paskutinei atakai užtektinai laiko turėję kauniečiai nesugebėjo suroganizuoti sėkmingos atakos ir pergalę iškovojo Tel Avivo krepšininkai.

Kauno „Žalgiris“: Modestas Kancleris 19, Kerras Kriisa 18, Gytis Mačionis 10.

Tel Avivo „Maccabi“: Deni Avdija 19, Razielas Hayunas ir Yonatanas Atiasas po 12.