Sportas

2019.05.17 11:50

Alytuje – „Dainavos“ futbolo ir Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubų sirgalių susirėmimas

LRT.lt2019.05.17 11:50

Ketvirtadienį po Lietuvos futbolo federacijos pirmosios lygos rungtynių tarp Alytaus „Dainavos“ ir Vilniaus „Žalgirio B“ įvyko sirgalių susirėmimas, pranešama tinklapyje sportas.info.

Iš stadiono išėjusius Alytaus „Dainavos“ ultras, besivadinančius „Dzūkų tankais“, užpuolė kelios dešimtys Kauno „Žalgirio“ gerbėjų.

Trumpą susirėmimą nutraukė staigiai prie stadiono prisistatę policijos pareigūnai. Užpuolikai staigiai išsiskirstė parke.

„Po rungtynių sulaukiame nekviestų svečių iš laikinosios sostinės. Berniukai, taip ir nepasakę nė žodžio bei palikę kolegas likimo valiai, pasišalina kur kas operatyviau nei šalies premjeras iš savojo posto“, – savo feisbuko paskyroje rašė „Dzūkų tankai“.

Kalbama, kad išpuolį surengė viena aktyviųjų Kauno „Žalgirio“ sirgalių grupė, viešėjusi Alytuje per LKL ketvirtfinalio rungtynes su vietos „Dzūkija“.

„Dzūkų Tankai“ gerą pusmetį palaiko artimus ryšius su Vilniaus „Ryto“ krepšininkų aistruoliais „B tribūna“. Sirgalių grupės lankosi viena kitos rungtynėse, padeda viena kitai palaikyti jų komandas.

Aktyvieji „Ryto“ ir „Žalgirio“ sirgaliai nuo seno nesutaria vieni su kitais, jų susitikimai dažnokai baigiasi muštynėmis.

„Dainava“ 0:1 pralaimėjo Vilniaus „Žalgirio“ dubleriams. Kauno „Žalgiris“ įveikė „Dzūkiją“ 81:62.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.