Sportas

2019.05.17 08:23

„Warriors“ gali tekti verstis be Duranto visos konferencijos finalo serijos metu

LRT.lt2019.05.17 08:23

NBA Vakarų konferencijos finale žygį finalo link įpusėję Oklando „Warriors“ krepšininkai akistatoje su Portlando „Trail Blazers“ gali nebesulaukti pagalbos iš po dešinės blauzdos traumos atsigaunančio Kevino Duranto, skelbia ESPN.

Išplatintame „Warriors“ pranešime teigiama, jog žaidėjas tikrai nepasirodys trečiajame ir ketvirtajame konferencijos finalo susitikime. Krepšininkas kartu su komanda nevyks į Portlandą, kur ir bus žaidžiami kitu du mačai.

K. Durantas traumą patyrė penktajame Vakarų konferencijos pusfinalio serijos mače su Hjustono „Rockets“ klubu. Trečiojo kėlinio metu krepšininkas pašoko atlikti metimą iš vidutinio nuolio. Pataikius dvitaškį ir nusileidus ant parketo, vienas „Warriors“ puolimo lyderių pradėjo šlubčioti.

Visgi nėra aišku, ar K. Durantas padės komandai ir penktose serijos rungtynėse, jeigų jų prireiks. „Warriors“ atliks papildomus tyrimus bei priims sprendimą.

„Trauma šiek tiek rimtesnė nei mes galvojome iš pradžių. Matysime, kaip viskas bus“, – po ankstyvą penktadienio rytą Lietuvos laiku iškovotos antrosios pergalės Vakarų konferencijos serijoje kalbėjo „Warriors“ vyriausiasis treneris Steve`as Kerras.