Naujienų srautas

Sportas2019.05.16 21:33

Ulanovą po įveikto „Dzūkijos“ barjero gyręs Jasikevičius: malonu, kai žaidėjas taip prisiima atsakomybę

LRT.lt 2019.05.16 21:33

Kauno „Žalgiris“ ketvirtadienio vakarą antrąjį kartą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalio serijoje susitvarkė su Alytaus „Dzūkijos“ pasipriešinimu ir tiesiausiu keliu žengė į lygos pusfinalio etapą.

Po laimėtų rungtynių vyriausiasis „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius kalbėjo apie savo komandos žaidimą bei traumą besigydantį Artūrą Milaknį.

„Sveikinimai žaidėjams ir fanams, išėjus į kitą etapą. Antroji rungtynių pusė buvo puiki, pirmoji pridarėme labai daug klaidų, kurios neleido mums nutolti ir kontroliuoti rungtynių. Antroje pusėje ir Brandonas Daviesas žaidė bei galėjome dar labiau dominuoti atletiškumu ir ūgiu. Tai padarė savo. Norėtųsi žaisti geriau, bet rungtynių skaičius didžiulis ir žaidėjams nėra lengva“, – kalbėjo Š. Jasikevičius.

– Treneri, ar dairotės į kitą ketvirtfinalio seriją, kurioje paaiškės varžovas pusfinalyje?

– Negali dairytis, nes žaidžiame tuo pačiu metu. Nepasidėsi kompiuterio ant suoliuko.

– Šio vakaro rungtynėse starto penkete pasirodė Deonas Thompsonas. Ar jo užduotis buvo stabdyti Keremą Kanterį?

– Ne tai, kad stabdyti, o jį atakuoti. Kažkiek ta taktikos dalis pasiteisino, bet vėliau antrasis D. Thompsono išėjimas buvo labai prastas. Vėlgi prarandame koncentraciją labai greitai. Reikia žiūrėti į save, ką gali duoti komandai ir nelaukti, kad kažkas kitas už tave išspręstų situaciją.

– Rungtynėse vienas lyderių buvo Edgaras Ulanovas. Kaip vertinate jo žaidimą?

– Šiandien jis buvo paliekamas laisvas, todėl jam reikėjo mesti į krepšį. Bandome kiekvieną ataką išgauti labai gerą metimą. Su tokia rizika daug neprigalvosi. Matėsi, jog pats žaidėjas pradėjo forsuoti metimus, nes, ko gero, gerai jautėsi. Malonu, kai žaidėjas taip prisiima atsakomybę. Jeigu būtų prametęs, matyt, būtų ėjęs į antras ir trečias opcijas.  

– Ar yra informacijos apie Artūro Milaknio pasisuktą čiurną?

– Nelabai. Jis pradėjo sportuoti. Lyg ir turėtų pasveikti iki pusfinalio, bet sunku pasakyti, nes dar nepradėjo bėgioti. Jis daro įvairius pratimus, atlieka reabilitaciją. Daugiau paaiškės, kai pradės sportuoti penki prieš penkis.

– Kiek trūksta A. Milaknio?

– Trūksta. Šioje serijoje ypatingai. Žinome, kaip žaidžia Alytaus „Dzūkija“ – palieka varžovus prie tritaškio linijos. Galbūt būtų Artūrą mažiau palikę laisvą ir aikštė būtų išsiplėtusi labiau.

Ar Lukas Uleckas rungtynių pabaigoje gavo traumą?

Taip, kažkas nutiko su kirkšnimi. Lūžta mūsų pagrindiniai snaiperiai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi