2019.05.15 19:34

Šveicarijos ledo ritulininkai pasaulio čempionate laimėjo ketvirtą kartą paeiliui

LRT.lt2019.05.15 19:34

Dar vieną pergalę Slovakijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate iškovojo Šveicarijos rinktinė, B grupės rungtynėse 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) nugalėjusi be taškų liekančią Norvegijos ekipą.

Pirmajame kėlinyje šveicarus į priekį išvedė Andresas Ambuhlas (5:30), o antrajame pranašumą padidino Nico Hishchieris (0:34).

Paskutiniame kėlinyje vienu metu norvegų persvara buvo išaugusi iki 4:0 (Gregory Hofmannas (9:01) ir A. Ambuhlas (16:02), o pačioje dvikovos pabaigoje skirtumą norvegų gretose sušvelnino Tobiasas Lindstromas (18:04).

Po šio laimėjimo šveicarai su keturiomis pergalėmis iš tiek pat galimų šoktelėjo į pirmą grupės vietą, o be taškų liekantys norvegai lieka grupės dugne.

A grupėje pergalę iškovojo Jungtinių Amerikos Valstijų komanda, rezultatyviose rungtynėse 6:3 (1:1, 3:1, 2:1) palaužusi Didžiąją Britaniją.

JAV ledo ritulininkai atitrūko antrajame kėlinyje, po kurio buvo priekyje 4:2. Trečiajame kėlinyje britai intrigos grąžinti į rungtynes nesugebėjo ir toliau lieka be pergalių.

Verta paminėti, jog laimėtojų gretose visus šešis įvarčius pelnė skirtingi žaidėjai.

Su 8 taškais amerikiečiai kol kas rikiuojasi antroje A grupės pozicijoje.