2019.05.15 07:02

Tritaškių liūtį surengęs Curry atvedė „Warriors“ į pirmąją pergalę Vakarų konferencijos finale

LRT.lt 2019.05.15 07:02

Pergale NBA Vakarų konferencijos finalo seriją pradėjo Oklando „Warriors“ krepšininkai 116:94 (27:23, 27:22, 23:26, 39:23) namuose, įveikę Portlando „Trail Blazers“ krepšininkus.

Serijoje iki keturių pergalių „Warriors“ išsiveržė į priekį rezultatu 1:0. Antrosios rungtynės Oklande vyks ketvirtadienį nuo 4 val. ryto Lietuvos laiku.

Nesulaikomai šeimininkų gretose rungtyniavo vienas „Warriors“ lyderių Stephas Curry. Gynėjas per 35 minutes surinko 36 taškus bei pataikė net 9 tritaškius iš 15. S. Curry dar atkovojo 6 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

S. Curry savo pasirodymu nustelbė „Trail Blazers“ lyderių tandemą – C.J. McCollumą ir Damianą Lillardą. Abu krepšininkai kartu surinko 36 taškus (17 ir 19 tšk.) bei pataikė tik 11 metimų iš 31 iš žaidimo.

„Warriors“ pirmose serijos rungtynėse dar vertėsi be dešinės blauzdos raumens traumą besigydančio Kevino Duranto. Ar vienas esminių Oklando klubo žaidėjų galės prisijungti prie komandos antrajam konferencijos finalo susitikimui paaiškės tik prieš susitikimą.

Oklando krepšininkai jau po pirmosios rungtynių dalies turėjo 9 taškų persvarą – 54:45. Po S. Curry ir Klay Thompsono tritaškių „Warriors“ susikrovė saugesnę persvarą – 70:53. „Trail Blazers“ neskubėjo atiduoti iniciatyvos varžovams į rankas bei prieš lemiamą kėlinį buvo sumažinę atsilikimą iki 6 taškų – 71:77.

K. Thompsonas ir Quinnas Cookas užkūrė „Warriors“ dar vienam puolimo spurtui ketvirtojo kėlinio pradžioje ir skirtumas tarp komandų vėl išaugo – 95:81. Portlando ekipa nesėkmingai stengėsi mažinti atsilikimą, o „Warriors“, neturėję problemų rinkdami taškus, užtikrintai tvarkė savo reikalus ir įtvirtino pergalę – 116:94.

Oklando „Warriors“: Stephas Curry 36, Klay Thompsonas 26, Draymondas Greenas 12.

Portlando „Trail Blazers“: Daminas Lillardas 19, Maurice`as Harklessas, C.J. McCollumas ir Rodney Hoodas po 17, Enesas Kanteris 10.