2019.05.14 19:34

Pasaulio čempionate – svarbi Latvijos ledo ritulininkų pergalė

LRT.lt 2019.05.14 19:34

Slovakijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate svarbią pergalę pasiekė Latvijos rinktinė, trečiose B grupės rungtynėse 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) įveikusi Italijos ekipą.

Robertas Bukartas pirmąjį Latvijos rinktinės įvartį pelnė antrajame kėlinyje sužaidus 9 minutes. Antrąjį įvartį mūsų kaimynams Rihardas Marenis įmušė 20-ąją kėlinio minutę.

Trečiasis įvartis krito prasidėjus paskutinei mačo minutei, kai Italijos rinktinė bandė atakuoti žaisdama be vartininko. Įvartį pelnė Teodoras Blugeris.

Latvijos ledo ritulininkai šiose rungtynėse atliko net 65 smūgius į vartus, kai italai metė tik 15 sykių.

Visas trejas rungtynes pralaimėję Italijos ledo ritulininkai B grupėje lieka paskutiniai, o antrąją pergalę iškovoję latviai pakilo į ketvirtąją vietą.

Kitose vakaro rungtynėse A grupėje dar vieną sutriuškinimą patyrė Didžiosios Britanijos rinktinė, net 0:9 (0:3, 0:5, 0:1) nusileidusi antrąją pergalę iškovojusiai Danijos rinktinei.

Danai per savo šalies ledo ritulio istoriją nėra per vienerias rungtynes pasaulio čempionate įmušę daugiau 7 įvarčių.

Mortenas Poulsenas nugalėtojams pelnė tris įvarčius, du įmetė Nicklasas Jensenas, po vieną kartą pasižymėjo Jesperas Jensenas, Mathiasas Bau Hansenas, Phillipas Bruggisseris ir Larsas Elleris.

Didžiosios Britanijos ledo ritulininkai per tris iki šiol sužaistas rungtynes šiame turnyre jau praleido net 20 įvarčių, patys įmušė vos vieną.

Dvi pergales turintys danai pakilo į ketvirtąją A grupės vietą.