Sportas

2019.05.14 17:49

Po skaudaus pralaimėjimo verkusiam Embiidui – paguodžiantis devynmetės laiškas

LRT.lt 2019.05.14 17:49

Filadelfijos „76ers” klubas pirmadienį pralaimėjo lemiamas Rytų konferencijos pusfinalio rungtynes Toronto „Raptors“ ekipai. Serijos likimą paskutinę mačo sekundę fantastišku metimu išsprendė Kawhi Leonardas, o po mačo „76ers” žvaigždė neslėpdamas emocijų graudžiai ir ilgai verkė. Viena devynmetė jo gerbėja nusprendė krepšininką paguosti.

„Brangus Joeli Embiidai, tu esi mano mėgstamiausias krepšininkas. Apgailestauju, kad pralaimėjai. Per TV mačiau, kaip tu verkei. Nieko tokio kartais pralaimėti, aš irgi pralaimiu krepšinio rungtynes. Jūs nuėjote taip toli ir aš didžiuojuosi „76ers”. Tavo fanė Olivia Djamoos“,– tokie devynmetės žodžiai pačios ranka rašytame laiške.

„Raptors“ laimėjo septintąsias serijos rungtynes 92:90po lemiamo K. Leonardo metimo.

Iškart po jo ašaromis pratrūkęs J. Embiidas dar aikštėje guostas Marco Gasolio, o išėjus iš aikštės arenos viduje krepšininką ilgai guodė jo širdies draugė.

Jutos „Jazz“ centras Rudy Gobertas irgi išreiškė palaikymą kolegai: „Tik pralaimėtojai mano, kad ašaros yra silpnumo ženklas. Tai tik parodo, kad tu esi laimėtojas ir mėgsti varžytis.“

Rytų konferencijos finale „Raptors“ susitiks su Milvokio „Bucks“ ekipa.