Naujienų srautas

Sportas2019.05.13 21:19

Ypatingas Hamiltono dėmesys sunkiai sergančiam gerbėjui – prie namų pristatytas F-1 bolidas

LRT.lt 2019.05.13 21:19

Lewisą Hamiltoną pergalei praėjusį sekmadienį Barselonoje vykusiose „Formulės 1” Ispanijos „Didžiojo prizo“ lenktynėse įkvėpęs 5-metis Harry Shaw sulaukė netikėtos dovanos – prie paskutinės stadijos reta vėžio forma sergančio berniuko namų buvo pristatytas tikras F-1 lenktynių bolidas, skelbia BBC.

Redhile, Sario grafystėje, gyvenantis „Formulės 1” gerbėjas H. Shaw prieš Ispanijoje vykusias lenktynes iš ligoninės palatos nusiuntė linkėjimus L. Hamiltonui socialiniame tinkle „Instagram“. Netrukus berniukas savo paskutinėms gyvenimo dienoms persikėlė atgal į namus.

Jau po lenktynių Barselonoje, su žiniasklaida kalbėjęs L. Hamiltonas, pavadino berniuką „pergalei įkvėpusiu angelu“. Lenktynininko komanda „Mercedes“ kiek vėliau suorganizavo, jog vienas iš kompanijos bolidų būtų nuskraidintas prie berniuko namų. Sportininkas pažadėjo, kad jaunasis gerbėjas gaus ir lenktynėse Ispanijoje britui įteiktą etapo nugalėtojo trofėjų.  

Dovanų iš sezono lenktynių lyderio H. Shaw sulaukė dar prieš varžybas Ispanijoje – gavo „Mercedes“ kepurę bei nuotrauką su autografu. Lenktyninkas savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo berniuko linkėjimais.

„Jeigu kalbėtume atvirai, toks poelgis daug šypsenų atnešė į Harry gyvenimą tada, kai pozityvo beveik nėra“, – apie dėmesį iš L. Hamiltono savo sūnui kalbėjo H. Shaw mama.

H. Shaw šeima sukūrė internetinį labdaros puslapį, kuriame renkamos aukos retos vėžio formos – Juingo (Ewing`s) sarkomos tyrimams. Kol kas šeima surinko daugiau nei 15 tūkst. svarų. „Mercedes“ kompanija savo „Twitter“ paskyroje paskelbė, kad žada prisidėti prie kilnaus tikslo.  

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi