Naujienų srautas

Sportas2019.05.13 16:04

Latvijos policija pradėjo tyrimą dėl savaitgalio peštynių, į kurias įsivėlė Porzingis

LRT.lt, BNS 2019.05.13 16:04

Latvijos policija pradėjo tyrimą dėl praėjusį savaitgalį įvykusio konflikto Liepojoje, į kurį buvo įsivėlęs „Dallas Mavericks“ komandoje žaidžiantis latvių krepšininkas Kristapas Porzingis.

Sekmadienį 4 val. 51 min. policija gavo pranešimą apie incidentą Liepojos Žuvų gatvėje, naujienų agentūrai BNS sakė Kuršo regiono policijos ryšių su visuomene pareigūnė Madara Šeršniova .

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai pamatė kelių žmonių peštynes, keli jų buvo akivaizdžiai sužeisti. Viešosios tvarkos pažeidėjus mėginusiems išskirti pareigūnams teko panaudoti pipirines dujas.

Išsprendus konfliktą du 27 ir 25 metų asmenys buvo perduoti medikams. K. Porzingiui yra 23 metai. 

Nors nukentėjusieji atsisakė policijos pagalbos ir jokių skundų iš jų dėl kilusio konflikto nebuvo gauta, pareigūnai pradėjo tyrimą įvykio aplinkybėms nustatyti, pranešė M. Sernsova.

Tuo metu naktinio klubo „Cukurfabrika“ atstovas BNS sakė, jog konfliktas įvyko gatvėje prie klubo.

Platformoje „WhatsApp“ paskelbtame garso įraše girdėti K. Porzingio pasakojimas, kad jį su draugais užpuolė keli asmenys ir prasidėjo peštynės. Pasak krepšininko, vienam iš jo draugų trenkė į veidą, tada jis ėmėsi vieno iš užpuolikų ir „jį pamokė“.

„Tada kažkas gerokai pričiupo mane ir perskėlė man kaktą. Visas veidas buvo kruvinas, bet šiaip man viskas gerai“, – pasakojo sportininkas.

Anksčiau televizija ESPN pranešė, kad savaitgalį K. Porzingis įsivėlė į kruvinas peštynes viename savo gimtojo miesto Liepojos klube.

Internete staigiai išplito po incidento nufilmuotas vaizdo įrašas, kuriame matosi kraujuojanti žaizda ant K. Porzingio galvos ir suplėšyti jo marškinėliai.

Vienas šaltinis ESPN sakė, kad K. Porzingiui buvo trenkta su kažkokiu daiktu, galimai kėde, bet jis nepatyrė reikšmingų traumų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi