2019.05.13 07:03

Įspūdingas Leonardo šūvis su sirena išvedė „Raptors“ į konferencijos finalą

LRT.lt2019.05.13 07:03

Dramatišką pergalę Rytų konferencijos pusfinalio septintosiose rungtynėse iškovojo Toronto „Raptors“ klubas, namuose po paskutinę sekundę pataikyto Kawhi Leonardo metimo 92:90 palaužęs Fladelfijos „76’ers“ krepšininkus ir laimėjęs seriją 4:3.

Likus žaisti kiek daugiau nei 4 sekundes, Jimmy Butleris išlygino rezultatą, o po minutės pertraukėlės ataka buvo patikėta K. Leonardui. Šis priėmė kamuolį, įveikė Beno Simmonso ir Joelio Embiido gynybą ir aikštės kampo paleido tolimą šūvį.

Kamuolys kiek pašokinėjo ant lanko, tačiau galų gale į krepšį įkrito, taip visą areną pasiųsdamas į euforiją.

K. Leonardas komandos lyderis buvo visą vakarą. Jis pasižymėjo 41 tašku (16/39 met.) ir 8 atkovotais kamuoliais.

Apylygis rezultatas laikėsi beveik per visas rungtynes, o didžiausią pranašumą Toronto komanda turėjo trečiojo kėlinuko starte (50:41).

Vėliau svečiai Toronto ekipą pavijo ir nuolat laikėsi artimu atstumu. Verta paminėti, kad rezultatui esant 89:88 K. Leonardas pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų ir taip paliko varžovams šansą išsigelbėti. Pats krepšininkas po rungtynių dėl to neslėpė apmaudo.

„Buvau labai nusivylęs, kad nepavyko pataikyti to metimo, jaučiausi piktas“, – kalbėjo žaidėjas.

Dėl kelialapio į NBA finalą „Raptors“ susikaus su Milvokio „Bucks“ ekipa, kuri nesunkiai susitvarkė su Bostono „Celtics“. Namų aikštės pranašumas šioje serijoje priklausys Giannio Antetokounmpo vedamiems „Bucks“.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 41 (16/39 metimai), Serge’as Ibaka 17 (3/5 trit., 8 atk. kam.), Pascalis Siakamas 11 (11 atk. kam.), Kyle’as Lowry 10 (6 rez. perd.).

„76ers“: Joelis Embiidas 21 (11 atk. kam., 3 bl.), J.J. Redickas 17, Jimmy Butleris 16, Tobiasas Harrisas 15, Benas Simmonsas 13 (8 atk. kam.).