2019.05.13 00:10

Latvijos ledo ritulininkai patyrė pirmąją nesėkmę pasaulio čempionate

LRT.lt2019.05.13 00:10

Slovakijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionato elitinio diviziono kovose antrose B grupės rungtynėse Latvijos rinktinė 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) pralaimėjo Šveicarijos ledo ritulininkams. Grupėje latviai su trimis taškais užima penktąją vietą tarp aštuonių komandų.

Po be įvarčių pasibaigusio pirmojo rungtynių kėlinio šveicarai pirmieji išsiveržė į priekį po Gregory Hofmanno įvarčio (33:44 min). Latvijos rinktinei jau po 30 sekundžių rezultatą išlygino Mikas Indrasis. Po dviejų kėlinių rungtynėse išliko lygybė – 1:1.

Latvijos rinktinės bėdos pasipylė rungtynių pabaigoje. Likus žaisti mažiau nei keturias minutes iki trečiojo kėlinio pabaigos, šveicarus į priekį išvedė Nico Hischieris (56:21 min). Lemiamą tašką paskutinę minutę padėjo Simonas Moseris (59:19).

B grupėje sekmadienį Rusija 5:0 (1:0, 2:0, 2:0) sutriuškino Austriją. Švedija dar didesniu skirtumu – 8:0 (1:0, 1:0, 6:0) – nepasigailėjo italų.

A grupės turnyre JAV 7:1 (3:0, 2:0, 2:1) pervažiavo per Prancūzijos rinktinę. Danija po atkaklios kovos 1:2 (0:0, 0:2, 1:0) pralamėjo vokiečiams. Kanada 8:0 (2:0, 3:0, 3:0) sutraiškė Didžiąją Britaniją.