2019.05.12 18:51

Mažytė „Liverpool“ viltis greitai subliuško – „Man City“ apgynė „Premier“ lygos čempionų titulą

LRT.lt2019.05.12 18:51

Josepas Guardiola su savo auklėtiniais švenčia antrąjį iš eilės „Premier“ lygos čempionų titulą. Jį „Manchester City“ ekipai garantavo pergalė išvykoje 4:1 prieš „Brighton“ ekipą.

Paskutinis lygos turas vyko vienu metu visuose Anglijos stadionuose, tad „Liverpool“ sirgaliai „Anfield“ stadione turėjo keliolika sekundžių vilties.

„Brighton“ lyderis Glennas Murray`us 27-ąją minutę pelnė pirmąjį mačo įvartį, tačiau netrukus Sergio Aguero išlygino rezultatą, o Aymericas Laporte 38-ąją minutę savo įvarčiu iš esmės užbaigė intrigą.

Antrajame kėlinyje „Man City“ jau nebejuokavo ir ramiai užsitikrino titulą. Po įvartį įmušė Riyadas Mahrezas (63 min.) bei Ilkay`us Gundoganas (72 min.).

Tuo metu „Liverpool“ ekipa namuose 2:0 nugalėjo „Wolverhampton“ ekipą, tačiau ši pergalė nieko nereiškė. Jurgeno Kloppo ekipai reikėjo, kad „Man City“ savo rungtynių nelaimėtų.

Trečiąją vietą sezone išsaugojo Londono „Chelsea“, ketvirtoji liko Čempionų lygos finalininkui „Tottenham“ – šios dvi ekipos kartu su „Liverpool“ ir „Man City“ iškovojo kelialapius į kitos sezono Čempionų lygą.

Jau prieš šį turą buvo aišku, kad „Premier“ lygą po sezono palieka „Cardiff“, „HUddersfield“ ir „Fulham“ komandos.