Naujienų srautas

Sportas2019.05.12 09:48

Čempionės titulą praradusi lietuvių kilmės kovotoja Namajunas nėra tikra, ar tęs karjerą ringe

LRT.lt 2019.05.12 09:48

Lietuvių kilmės kovotojai Rose Namajunas (8-4) nepavyko apginti mišrių menų kovos (MMA) minimalaus svorio kategorijos pasaulio čempionės titulo. Sekmadienio rytą Lietuvos laiku vykusioje dvikovoje Rio de Žaneire R. Namajunas pralaimėjo dvikovą techniniu nokautu brazilei Jessicai Andrade (20-6).

R. Namajunas demonstravo čempionišką ritmą pirmajame raunde. Po jos smūgio brazilei dvikovos pradžioje J. Andradei atsirado žaizda po kairiąja akimi. Be to, amerikietė tiksliu smūgiu keliu varžovei išlaikė iniciatyvą dvikovoje.

Visgi įtvirtinti savo pranašumą lietuvių kilmės sportininkei nepavyko – antrojo raundo metu prabėgus beveik trims minutėms (2:58 min) brazilė pakėlė čempiono titulą ginančią R. Namajunas į orą ir metė žemyn.Ji krito tiesiai ant galvos. Tai – vienas firminių brazilės kovotojos judesių.

Amerikietė nepakilo nuo narvo grindinio ir J. Andrade šventė pergalę techniniu nokautu. R. Namajunas po smūgio atsigavo ir paliko kovos vietą be papildomos medicininio personalo pagalbos. Tai buvo pirmasis kovotojos pralaimėjimas nuo 2016 m. liepos.   

Po dvikovos sportininkė nejautė didesnių kaklo srities skausmų ir spaudos konferencijoje kalbėjo apie tai, kad kovojimas teikia vis mažiau malonumo. 

„Girdėjau kalbas apie tai, kad reikėtų kovoti atsakomojoje dvikovoje. Tikrai žinau, jog galiu įveikti savo varžovę. Kaip bebūtų, pirmiausia pasižiūrėkime, ar ateityje tai mane apskritai domins. Šiuo metu noriu užsiimti kitomis veiklomis. Dabar sprendimų nepriimsiu, bet kuo toliau, tuo sunkiau jausti malonumą kovojant ringe“, – po dvikovos kalbėjo R. Namajunas. 

Anksčiau bandžiau užsiimti daug įvarių veiklų, užuot susikaupusi ties vienu dalyku. Džiaugiuosi, kad bent jau dabar galėsiu susimokėti už savo namus San Fransiske. Džiaugiuosi, kad atvykau čia kovoti. Buvo sunku savyje pakurstyti iššūkį ir kovoti su J. Andrade. Ji – tikras žvėris. Pats kovojimas – baisus užsiėmimas. Kovoju, nes noriu susidurti su savo baimėmis.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi