2019.05.11 19:05

Palankaus rezultato sulaukusi „Borussia“ išsaugojo galimybę tapti Vokietijos čempione

LRT.lt2019.05.11 19:05

Šeštadienį sužaistos aštuonerios priešpaskutinio Vokietijos „Bundensliga“ futbolo čempionato turo rungtynės. Viltis iškovoti čempionų titulą išsaugojo Dortmundo „Borrusia“ klubas, namuose 3:2 (1:0) įveikęs Diuseldorfo „Fortuna“ futbolininkus bei sulaukęs palankaus rezultato iš Leipcigo.

Tris svarbius taškus iškovojusi „Borussia“ su 73 taškais užima antrąją vietą ir dviem taškais atsilieka nuo Miuncheno „Bayern“ ekipos. „Bayern“ galėjo užsitkrinti čempionų titulą, tačiau Leipcige sužaidė nulinėmis lygiosiomis su vietos „Red Bull“ vienuolike, užimančia trečiąją vietą (66 tšk.).

Dvikovoje Dortumunde „Borussia“ išsiveržė į priekį 41-ąją susitikimo minutę po Christiano Pulišičiaus smūgio galva – 1:0.

Antrojo kėlinio pradžioje, 47-ąją minutę, rezultatą stipriu smūgiu galva išlygino Oliveris Finkas.

Jau po šešių minučių (53 min.) smūgiu svečių baudos aikštelėje „Borussia“ į priekį išvedė Thomas Delaney.

59-ąją minutę svečių gretose Dodi Lukebakio nerealizavo 11 m baudinio bei nesugebėjo išlyginti rezultato.

„Borussia“ klubui persvarą padvigubino Mario Gotze, susistabdęs kamuolį ir tiksliu smūgiu nuginklavęs varžovų vartininką 82-ąją minutę.

Rezultatą svečių gretose 95-ąją minutę sušvelnino į „Borussia“ baudos aikštelę po puikaus perdavimo įsiveržęs ir į tikslų smūgį atlikęs Dawidas Kownacki.

Po savaitės vyksiančiame paskutiniame ture, po kurio paaiškės viso sezono komandų rikiuotė, „Borussia“ išvykoje kovos su Menchengladbacho „Borussia“ (55 tšk., 4 vieta), „Bayern“ ekipos lauks dvikova namuose su Frankfurto „Eintracht“ klubu (54 tšk., 6 vt.).

Sekmadienį bus sužaistos paskutinės 33-ojo turo rungtynės tarp Frankfurto „Eintracht“ ir „Mainz 05” ekipų.