Naujienų srautas

Sportas2019.05.11 16:18

„Fenerbahce“ Eurolygos finalo ketverte gali tekti verstis net be keturių svarbių žaidėjų

LRT.lt 2019.05.11 16:18

Stambulo „Fenerbahce“ komandos problemos dėl žaidėjų traumų artėjant Eurolygos finalo ketvertui darosi didesnės. Jau anksčiau skelbta, jog komandai kovoje dėl titulo Vitorijoje tikrai nepadės Joffrey Lauvergne`as ir Luigi Datome. „Eurohoops“ teigimu, neaišku ar galės žaisti Janas Vesely ir Nikola Kaliničius.

J. Lauvergne`as „Fenerbahce“ ekipai jau nepadėjo Eurolygos ketvirtfinalio serijos metu, kurioje turkų ekipa 3:1 įveikė Kauno „Žalgirį“. Žinios apie tai, jog L. Datome praleis varžybas Vitorijoje pasirodė jau po ketvirtfinalio serijos.

Pastaruoju metu J. Vesely ir N. Kaliničius gydėsi traumas ir ilgai buvo svarstoma, ar krepšininkai spės atsigauti prieš Eurolygos finalo ketvertą. Jų likimas paaiškės artimiausiu metu, teigia klubo atstovas Cenkas Renda.

„Du svarbūs mūsų komandos žaidėjai – J. Lauvergne ir L. Datome tikrai negalės rugtyniauti Vitorijoje. Visi mūsų klausia ar specialiai neslepiame informacijos. To tikrai nepraktikuojame. Norėtume, kad šie krepšininkai žaistų, bet jie negalės. N. Kaliničius ir J. Vesely dalyvaus treniruotėse ir treneris įvertins jų būklę.

Šiuo metu atrodo, jog ir jie negalės rungtyniauti Eurolygos finalo ketverte. Žinoma, tiksliai negalime pasakyti, kada jie grįš į rikiuotę, kaip sėkmingai klostėsi reabilitacijos procesas. Lauksime iki pusfinalio rungtynių dienos, kad sužinotume galutinį sprendimą. Esame „Fenerbahce“. Kaip ir anksčiau minėjo mūsų komandos kapitonas Melihas Mahmutoglu, kausimės su tais žaidėjais, kuriuose turime. Norime žaisti finale ir padovanoti titulą Turkijai. Žinoma, kuo didžiausios sėkmės linkime ir mūsų varžovams – „Anadolu Efes“, – cituojamas klubo atstovas.

Eurolygos finalo ketvertas vyks gegužės 17-19 dienomis Vitorijoje. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi