Sportas

2019.05.11 14:37

Kaune įvyko LKL trenerių ir teisėjų susitikimas

LRT.lt 2019.05.11 14:37

Lietuvos krepšinio lyga tradiciškai pakvietė susitikti „Betsafe–LKL“ čempionato trenerius, teisėjus ir inspektorius, skelbiama lygos portale LKL.lt.

LKL trenerių ir teisėjų seminarai vyksta du kartus per metus. Vienas iš jų įprastai būna prieš atkrintamąsias varžybas.

Kaune vykusiame seminare buvo kalbama apie labiausiai treneriams rūpimas temas, analizuojami ir komentuojami diskutuotinų epizodų vaizdo įrašai.

„Abi pusės bendravo labai pozityviai, – teigė LKL teisėjų direktorius Algimantas Pavilonis. – Be mūsų pasiūlytų temų apie kontaktų interpretavimą (įsirėžimo/blokavimo, metimo fazės ir metiko apsaugos,  nesportinių pražangų), treneriai klausinėjo ir dėl komandinio teisėjų darbo ir sprendimo priėmimo, atsakomybių zonų.

Treneriai akcentavo kriterijų taikymo paritetą, kad nebūtų draudžiama vienam, bet leidžiama kitam. Nukrypimai nuo balanso visuomet lemia emocijas, bet sutartinai patvirtintas bendras siekis komunikuoti tarpusavyje korektiškai“.

Po bendrų diskusijų atskirą seminarą tęsė LKL teisėjai. Kelias valandas vykusiame susitikime buvo aptartos sudėtingos situacijos iš šio sezono rungtynių, nagrinėjamos skubios peržiūros sistemos (SPS) panaudojimo procedūros ir ypatumai.