2019.05.11 13:44

Pasaulio estafečių čempionate debiutavusios lietuvės liko paskutinės

LRT.lt2019.05.11 13:44

Šeštadienį Jokohamoje (Japonija) prasidėjo dvi dienas truksiantis pasaulio lengvosios atletikos estafečių čempionatas. Varžybose pirmą kartą dalyvavo ir Lietuvos moterų 4x400 m komanda, kuri trečiajame atrankos bėgime užėmė paskutinę vietą ir į baigė kovą dėl medalių.

Lietuvės – Eva Misiūnaitė, Modesta Moraskaitė, Eglė Balčiūnaitė ir Gabija Galvydytė startavo kartu su Kanados, Kinijos, Indijos, Jamaikos, Ukrainos ir Nigerijos bėgikėmis. Distancijų mūsų šalies bėgikės įveikė per 3:38.72 min bei savo bėgime liko paskutinės, septintos.

Lietuvių užfiksuoto rezultato nepakaks sudalyvauti sekmadienį vyksiančiame B finale, kuriame varžysis 9-16 vietas atrankoje užėmusios komandos. Bendroje įskaitoje mūsiškės liko paskutinės tarp 24 varžybose dalyvavusių rinktinių.

Lietuvos rinktinei šiose varžybose negalėjo atstovauti viena pajėgiausių mūsų šalies bėgikių Agnė Šerkšnienė.

Į finalą iš trečiojo atrankos bėgimo pateko bėgime triumfavusios Ukrainos sportininkės (3:27.71 min) ir antros likusios kanadietės (3:28.75).

Į finalą taip pat pateko Lenkijos, Didžiosios Britanijos, JAV, Italijos, Jamaikos ir Šveicarijos sportininkės.