2019.05.09 23:57

Galingai atakavęs „Arsenal“ – Europos lygos finale

LRT.lt2019.05.09 23:57

Londono „Arsenal“ futbolininkai laimėjo ir antrąsias Europos lygos pusfinalio rungtynes prieš „Valencia“ ekipa ir pasiekė turnyro finalą. Kovą Ispanijoje svečiai iš Londono laimėjo 4:2.

Pirmąsias rungtynes savoje aikštėje „Arsenal“ buvo laimėjęs 3:1, tad į finalą pateko užtikrinta pergale bendru skirtumu 7:4.

„Valencia“ ekipa ketvirtadienio vakarą išsiveržė į priekį pačioje mačo pradžioje – 11 min. pasižymėjo Kevinas Gamerio. Vis dėlto „Valencia“ nerado priešnuodžių prieš Pierre`ą-Emerycką Aubameyangą.

Jau 17-ąją minutę puolėjas rezultatą išlygino, o Alexandre`as Lacazette`as antrojo kėlinio pradžioje „Arsenal“ gražino vieno įvarčio persvarą.

K. Gameiro dar išlygino rezultatą 58-ąją minutę, bet P.E. Aubameyangas pasižymėjo dar du kartus – 69 ir 88 min.

Praėjusiais metais „Arsenal“ šiame turnyre iškrito pusfinalyje. Europos lygos komanda niekada nėra laimėjusi, o finale vienintelį kartą „Arsenal“ žaidė 1999-2000 m. ir pralaimėjo Stambulo „Galatasaray“ ekipai po baudinių serijos. Tada turnyras dar vadinosi UEFA taure.