Sportas

2019.05.09 08:03

Po istorinės pergalės ašarų netramdęs Pochettino: ačiū tau, futbole

LRT.lt2019.05.09 08:03

„Tottenham“ futbolininkai trečiadienio vakare buvo per kelias sekundes nuo savo kelionės Europoje pabaigos, tačiau pačioje pridėto laiko pabaigoje trečią savo įvartį įmušė Lucasas Moura ir išvedė ekipą į Čempionų lygos finalą, taip sudaužydamas jaunųjų „Ajax“ talentų širdis.

Realų šansą dėl pirmojo trofėjaus su Londono klubu turėsiantis ekipos treneris po mačo net nebandė tvardyti ašarų.

„Ačiū futbolui, ačiū futbolui, mano žaidėjams. Emocijos, kurias parodėme šiandien, buvo aistra ir meilė sportui. Manau, jog neutraliems žiūrovams matyti tokias rungtynes buvo vienas malonumas. Esu labai laimingas būdamas treneriu ir galėdamas išgyventi tokias akimirkas.

Tokias pergales galiu skirti savo šeimai, žmonėms, kurie mus palaiko sunkiausiais momentais. Visi mano vaikinai yra herojai, o Lucasas Moura – super herojus“, – kalbėjo emocingasis argentinietis.

Tuo tarpu Amsterdamo ekipos treneriui Erikui ten Hagui beliko apgailestauti dėl paleisto istorinio šanso.

„Buvome labai arti, nusipelnėme patekti toliau. Sunku pasakyti, kas nutiko, tačiau turėjome puikų žygį turnyre ir paaugome kaip komanda“, – pasakojo strategas.

Anglijos ekipą į finalą ištraukęs L. Moura taip pat sunkiai rinko žodžius.

„Visuomet tikėjome, kad galime tai padaryti ir manau, kad nusipelnėme žaisti finale“, – kalbėjo krašto puolėjas iš Brazilijos.

Finalinėse rungtynėse Madride „Tottenham“ lauks „Liverpool“ iššūkis. Tai bus pirmasis angliškas turnyro finalas nuo 2008-ųjų, kai Maskvoje dėl trofėjaus susikovė „Manchester United“ ir „Chelsea“ vienuolikės. Tada savo pranašumą po baudinių serijos įrodė Mančesterio ekipa.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt