Naujienų srautas

Sportas2019.05.08 20:05

Maskvoje kumščių nevaldžiusiems Rusijos futbolo rinktinės žaidėjams – laisvės atėmimo bausmės

LRT.lt 2019.05.08 20:05

Rusijos rinktinės žaidėjai – Aleksandras Kokorinas ir Pavelas Mamajevas sulaukė griežtos bausmės už spalio 8 d.  sukeltas muštynes vienoje Maskvos kavinių. Abu futbolininkai sulaukė laisvės atėmimo bausmių ir yra siunčiami į bendrojo režimo koloniją, praneša Rusijos naujienų agentūra RIA.

Maskvos Presnenskio apygardo teismas Sankt Peterburgo „Zenit“ puolėją A. Kokoriną nuteisė 18 mėnesių, o Krasnodaro „Lokomotiv“ saugą P. Mamajevą – 17 mėnesių laisvės atėmimo bausmėmis.

Abu futbolininkai yra sulaukyti nuo praėjusių metų spalio mėnesio, kuomet vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo abu futbolininkus dalyvaujant muštynėse, kuriose buvo užpulti du valstybės tarnautojai, tarp kurių buvo vienas aukštas valstybės pareigūnas – Denisas Pakas. Pastarajam A. Kokorinas trenkė kėde.

Taip pat pranešama, jog nuo apsvaigusių futbolininkų nukentėjo ir televizijos laidų vedėjos Olgos Ušakovos vairuotojas Vitalijus Solovčiukas, kuris bandė sudrausminti automobilius lauke niokojusius sportininkus. Po smūgių vairuotojas buvo nuvežtas į ligoninę, kur jam nustatytas smegenų sutrenkimas.

Rusijos sporto ministras Pavelas Kolobkovas teigė, jog bausmės sulaukę futbolininkai bus pamoka, kaip nederėtų elgtis ir kitiems sportininkams.

„Aukšto lygio atletai dirba 365 dienas per metus – treniruojasi, ruošiasi ir nėra laisvo laiko tarp rungtynių vartoti alkoholiui. Manau, kad tai šiems futbolininkams bus puiki pamoka. Kaip ir visiems kitiems atletams“, – aiškino P. Kolobkovas.

Anksčiau įvardyta kaip viena iš ryškiausių Rusijos ateities futbolo žvaigždžių A. Kokorinas ir anksčiau įsiveldavo į futbolininko vardą suteršdavusius istorijas. Po Monake surengto vakarėlio, Rusijos rinktinei anksčiau laiko iškritus iš 2016 m. Europos futbolo čempionato, A. Kokorinas ir P. Mamajevas už bausmę buvo išsiųsti į savo klubų dublerių komandas.   

Iš viso A. Kokorinas yra sužaidęs 48 rungtynes Rusijos nacionalinėje rinktinėje. P. Mamajevas – 30.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi